Неділя, 29.01.2023, 06:31

 
Меню сайту

Конкурс прогнозистів
Прізвище Ім'яОчки
1Рацин Володя8
2Рацин Оксана6
3Кравець Юрій4
4Зятик Валентин3
5Гнип Роман3


Наше опитування
На якому місці закінчимо чемпіонат області?
Всього відповідей: 45

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Завідувач відділом

у справах молоді і спорту

райдержадміністрації

 

______________О.А.ДЯЧЕНКО

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Голова районної

федерації футболу

 

 

____________В.Ф.ЛОПУШНЯК

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор РК

фізкультурно-спортивного

товариства «Колос»

 

________________І.С.МАМАЛИГА

FFU

П О Л О Ж Е Н Н Я

про кубок та чемпіонат

Заліщицького району з футболу

серед колективів фізичної культури і спорту

в 2015 році

1. НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ПОЛОЖЕННЯ.

-Закон України «Про фізичну культуру і спорт».

-Статут Всеукраїнської громадської організації «Федерація футболу України».

-Статут Заліщицької районної федерації футболу.

-Програма розвитку футболу в Заліщицькому районі на 2010-2054 роки.

-Програма розвитку фізичної культури і спорту у сільській місцевості на 2012-2016 роки.

-Програма розвитку Олімпійського руху в Заліщицькому районі на 2011-2015 р.

-Постанова Кабінету МІНІСТРІВ України від 29 червня 2004 року № 823 «Порядок забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення футбольних матчів», «Правила поведінки глядачів на стадіонах під час відвідування футбольних матчів»

2. МЕТА ПОЛОЖЕННЯ.

Метою Положення є визначення та впровадження принципів організації проведення змагань з футболу серед колективів фізичної культури і спорту Заліщицького району, прав, обов’язків і відповідальності суб’єктів футболу.

3. ЗАВДАННЯ ПОЛОЖЕННЯ.

- Сприяти проведенню змагань на рівні вимог статутних і регламентів Заліщицької районної федерації футболу.

- Встановити порядок здійснення управління змаганнями.

- Встановити заходи дисциплінарного впливу до порушників правил ігри.

- Створити умови для забезпечення комфорту та безпеки для учасників змагань та глядачів.

4. МЕТА ЗМАГАНЬ.

Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футболу, забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення, підвищення рівня майстерності футболістів, визначення Чемпіона, призерів першості, володарів Кубка, та Суперкубка.

5. ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ.

1. Сприяти оздоровленню широких верств населення Заліщицького району.

2. Створювати умови для підвищення рівня майстерності футболістів та поповнення районної команди «Дністер» місцевими вихованцями.

3. Забезпечити підготовку футболістів для збірних команд Тернопільської області (вікових, юнацьких, молодіжних, дорослих та ветеранських).

4. Підвищити якість навчально-тренувальної та виховної роботи.

6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

1. Згідно з угодами між Заліщицькою районною федерацією футболу відділом у справах молоді і спорту райдержадміністрації та районним комунальним ФСТ «Колос», виключне право на загальне керівництво і контроль за організацію районних, міських та інших турнірів і змагань з футболу належить Заліщицькій районній федерації футболу.

2. Змагання проводяться за принципом «Чесної гри» згідно календаря змагань, затвердженого виконавчим комітетом Заліщицької районної федерації футболу.

3. Безпосередня організація та оперативний контроль за проведення Чемпіонату та Кубків району з футболу покладається на виконком ЗРФФ. Питання, непередбачені Положенням, регулюються Виконкомом ЗРФФ.

7. СИСТЕМА ТА УМОВИ ПРОЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

1.Кубок та Чемпіонат району з футболу 2015 року проводиться згідно «сітки» змагань, та у два етапи – попередній та фінальний. Тривалість матчу два тайми по 45 хвилин кожний, перерва між таймами не повинна перевищувати 15 хвилин.

2. Кубок проводиться з двох ігор прийом та виїзд. Переможець визначається за підсумками двох ігор (до уваги береться кількість виграшів, різниця м’ячів, кількість забитих на виїзді). Чемпіонат проводиться в два етапи. Попередній етап проводиться у два кола за круговою системою – на своєму полі та на полі суперника. Команди діляться на дві зони (північну і південну) за територіальним принципом (якщо прийме участь більше 16 команд).

3. Фінальний етап проводиться між командами, які посіли в своїх зонах місця з 1 по 2 місця у два кола за круговою системою. Команди з однієї зони входять у фінальний етап з «золотими очками» (очки здобуті на попередньому етапі тільки між командами, які попали в фінал) і між собою не зустрічаються.

4. Команди, які посіли місця в своїх зонах з 3 по останнє грають стикові матчі (вдома і на виїзді) відповідно до занятих місць.

5. В змаганнях за Суперкубок беруть участь Чемпіон району та володар Кубка району 2014 року. Якщо команда є одночасно і Чемпіоном і володарем Кубка, то це право надається фіналісту Кубка або призеру, згідно порядку. Матч проводиться без додаткового часу з одної гри. Місце проведення затверджує Виконком ЗРФФ.

8. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

1. Учасниками змагань є аматорські команди (клуби), які виступають в єдиній спортивній формі (футболка, труси, гетри та спортивне взуття).

2. В чемпіонаті забороняється участь футболістів інших районів та областей, крім юнаків, які навчалися в Заліщицькій ДЮСШ і виступали на протязі багатьох років в дитячо-юнацькій лізі за Заліщицький район.

3. Командам дозволяється заявляти футболістів з районної команди «Дністер» Заліщики.

4. У матчах Чемпіонату та Кубків району впродовж всього ігрового часу на полі можуть перебувати гравці команди «Дністер». У випадку, якщо такий футболіст отримав травму, замінити може його аналогічний футболіст або інший згідно заявки.

5. Гравець не рахується «легіонером», якщо він народився на території району, або приписаний на території району станом на 25 квітня 2015 року, а також гравець, який одружений в даному населеному пункті з пред’явленням свідоцтва про одруження та паспорта дружини.

6. Якщо футболіст виступає одночасно за іншу команду району, дисциплінарні санкції застосовуються до футболіста у вигляді дискваліфікації до кінця сезону а команді зараховується поразка.

7. Команда зобов’язана мати на умовах власності або орендувати футбольне поле (стадіон), яке відповідає вимогам відповідних документів ФФУ.

8. Учасники змагань подають заявкові листи, завізовані керівництвом команди (сільська, селищна ради), завірені ЗРФФ, з печаткою медичної установи, ксерокопію громадянських паспортів, або свідоцтво про народження.

9. Кожний учасник змагань має бути забезпечений «Паспортом футболіста» з чіткою фотографією і завіреним печаткою ЗРФФ.

10. За правильність оформлення заявки відповідальність несе представник команди.

11. Допуск футболіста до участі у змаганнях здійснює представник ЗРФФ після пред’явлення оригіналу громадянського паспорта, що підтверджує його особу.

12. Футболіст може одночасно виступати лише за одну команду Заліщицького району.

13. Дозаявка футболістів дозволяється після закінчення 1-го і початку 2-го кола змагань.

14. Футболіст має право переходу з одної команди в іншу лише один раз у сезоні, за згодою обох команд та передачею його «Спортивного паспорта» футболіста, який виявив бажання виступати за іншу команду, і не має боргів перед командою за яку виступав (не менше одного кола). При безпідставній відмові повернути «Спортивний паспорт» футболістові – це питання розглядає виконавчий комітет ЗРФФ.

9. КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ.

1. Календар змагань складається і затверджується виконкомом ЗРФФ.

2. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у календарі першими.

3. Календар другого кола змагань є повторенням календаря першого кола, змінюються лише господарі поля.

4. Право переносу матчу у випадках не передбачених Положенням, належить виконавчому комітету ЗРФФ з погодженням двох зацікавлених сторін. За один місяць до закінчення чемпіонату перенесення матчів забороняється.

5. За форс-мажорних обставин право прийняття рішення щодо зміни місця або дати проведення матчу належить виконкому ЗРФФ.

6. Перенос ігор проводиться у виняткових випадках рішенням виконкому ЗРФФ. Команда, яка просить перенести календарний матч повинна звернутися з офіційним письмом проханням до виконкому ЗРФФ, аргументуючи причину переносу. Прохання про перенос, матчу приймаються виконкомом ЗРФФ не пізніше, як за чотири доби до початку гри.

7. На футбольних полях (стадіонах) забороняється розміщення реклами алкогольних та тютюнових виробів.

10. ОБОВ’ЯЗКИ КОМАНДИ-ГОСПОДАРЯ ПОЛЯ.

1. Команди-господарі поля та адміністрація населених пунктів зобов’язані:

-підготовити футбольне поле (нанести розмітку, постригти газон, розставити бокові флажки, повісити сітку на футбольні ворота);

-забезпечити громадський порядок та безпеку до, підчас і після матчу на футбольному полі (стадіоні);

-забезпечити присутність представників органів правопорядку в кількості, достатній для протидії порушенням громадського порядку, охорони глядачів і учасників змагань на футбольному полі (стадіоні);

-забезпечити присутність медичних працівників для надання необхідної першої медичної допомоги під час проведення футбольного матчу;

2. У разі незабезпечення необхідних умов для проведення матчу, передбачених 9,10 пунктів до команди-господаря застосовуються дисциплінарні санкції аж до зарахування поразки (зняття турнірних очок).

3.  Учасники змагань та глядачі не повинні припускатися проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі щодо расової належності, кольору шкіри, мови, політичного і релігійного переконання або етнічного походження, а також будь-яких інших актів дискримінації і /або расизму чи зневаги до кого-небудь. Такі дії підпадають під застосування дисциплінарних санкцій у контексті Статті 20 Дисциплінарних правил ФФУ. (Терміни відсторонення та розміри дисциплінарних санкцій у вигляді обов’язкового грошового внеску визначає ЗРФФ).

4.  Матч може бути припинений за рішенням арбітра у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб однієї з команд. У такому випадку цій команді зараховується технічна поразка (0:3), а команді суперників перемога (3:0). Якщо матч припинено у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка (-:-).

11. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ У ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ.

1. За перемогу команді нараховується три очка, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

2. Місця команд у змаганнях визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах.

3. У випадку рівності вищезгаданих показників у двох (крім випадку визначення чемпіона району) і більше команд перевагу отримують команди які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

- більша кількість забитих м’ячів.

4. За рівності і цих показників, місця команд визначаються жеребкуванням, яке проводить виконком ЗРФФ.

5. Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату – переможець визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі. Рішення щодо місця і дати проведення матчу приймає виконком ЗРФФ. Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначаються серії 11-ти метрових удара.

12. НАГОРОДЖЕННЯ.

1. Нагородження переможців та призерів Чемпіонату, Кубку та Суперкубку проводить ЗРФФ, відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації та районне комунальне ФСТ «Колос».

2. Команда, що посіла перше місце в Чемпіонаті району, отримує звання «Чемпіон Заліщицького району, нагороджується дипломом Першого ступеня. Гравці та тренери команди-чемпіона нагороджуються медалями та грамотами, цінними подарунками підприємців та меценатів. Команди що посіли друге і третє місця в Чемпіонаті району дипломами відповідних ступенів. Гравці та тренери команд нагороджуються медалями та грамотами.

3. Команда що перемогла у фіналі Кубку району, нагороджується перехідним кубком та дипломом. Гравці, тренери та керівники команди-переможниці нагороджуються медалями, грамотами та цінними подарунками підприємців та меценатів.

4. Команда-фіналіст Кубку району, нагороджується дипломом, гравці, тренери та керівники команди нагороджуються медалями, грамотами та цінними подарунками підприємців та меценатів.

5. Арбітри, які обслуговували фінал Кубку району, нагороджуються грамотами та цінними подарунками підприємців та меценатів.

6. Команда, що перемогла у матчі за Суперкубок району, нагороджується перехідним кубком та дипломом. Гравці та тренери команди нагороджуються грамотами.

7. Команда-учасниця матчу за Суперкубок району нагороджується дипломом. Гравці та тренери команди нагороджуються грамотами.

8. Арбітри, які обслуговували фінал Суперкубка району, нагороджуються грамотами.

9. Виконком ЗРФФ встановлює номінації: «Кращий тренер», «Кращий гравець», «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий бомбардир», «Кращий півзахисник».

13. НЕЯВКА КОМАНДИ НА МАТЧ.

1. За неявку команди на Кубок району без поважної причини, команда знімається з розіграшу.

2. За неявку команди на матч Чемпіонату району без поважної причини їй зараховується поразка (0:3), команді-суперниці – перемога (3:0), а до команди яка не з’явилася на матч, застосовуються дисциплінарні санкції.

3. Після повторної неявки на гру без поважної причини, знімається зі змагань згідно рішення виконавчого комітету ЗРФФ.

4. Якщо команда, яку виключено зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховується поразка в матчах, які залишилися (-:+), а командам-суперникам нараховується (+:-), якщо менше половини матчів – результати анулюються.

5. Початок матчу може бути перенесений з причини запізнення однієї з команд з поважних причин не більше ніж на 1 годину пізніше.

6. Матч може бути перенесений за згодою двох сторін за три дні до початку матчу в письмовій формі з підписом двох представників команд. За місяць до закінчення Чемпіонату, матчі не переносяться.

14. УЧАСТЬ ТА ЗАМІНА ФУТБОЛІСТІВ У МАТЧАХ.

1. При проведені матчів Чемпіонату, Кубку та Суперкубку Заліщицького району офіційна особа команди повинна друкованими літерами вписати до Рапорту арбітра прізвища та імена не більше 18 футболістів (11 основних і 7 запасних), а також не більше трьох офіційних осіб. В команді, яка є господарем поля в рапорті арбітра має бути обов’язково внесено прізвище лікаря та представника правоохоронних органів, які є присутні на матчі.

2. Офіційні особи команд зобов’язані за 30 хвилин до початку матчу надати арбітру заявочний лист, «Паспорти футболістів» та заповнений лист (протокол) Рапорту арбітра із зазначеними прізвищами і номерами кожного з футболістів за підписами капітанів команд та офіційними особами команд.

3. Після того, як арбітр отримав лист (протокол) Рапорту арбітра, за умови, що матч не розпочався діють такі положення:

- якщо будь-хто з 11 футболістів, зазначених у листі Рапорту арбітра, не має можливості розпочати матч у стартовому складі, його може замінити будь-який футболіст з числа запасних, внесених до Рапорту арбітра. Така заміна скоротить кількість запасних футболістів;

- якщо будь хто з 7-ми запасних футболістів, зазначених у листі Рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, його/їх замінити не можна.

4. Футболіст, прізвище якого внесено до листа Рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну.

5. Футболіст, прізвище якого не внесено до листа Рапорту арбітра, не має права приймати участь у матчі.

6. У матчі дозволяється заміна не більше 7 футболістів.

7. Заміни проводяться з числа футболістів, прізвище яких внесені до листа Рапорту арбітра.

8. За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах, або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле), команді зараховується поразка (0:3), а команді-супернику – перемога (3:0), Якщо у матчі перемогла команда-суперник, тоді рахунок залишається незмінним.

9. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах, або незаявлених футболістів, але ці футболісти безпосередньо не брали участь в матчах, тоді до обох команд застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді штрафу.

10. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах, або незаявлених футболістів, а ці футболісти безпосередньо брали участь у маті і виходили на футбольне поле, тоді обом командам зараховується поразка (-:-) та штраф.

15. ВИМОГИ ДО ЕКІПІРУВАННЯ ФУТБОЛІСТА.

1. Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів (труси), гетрів, щитків та взуття.

2. Кольори футболок футболістів команд не повинні збігатися з кольорами футболок арбітрів.

3. Колір футболки воротаря повинен відрізнятися від кольору футболок інших футболістів обох команд.

4. У разі збігу кольору ігрової форми її змінює команда-господар поля.

5. Номери на футболках футболістів повинні відповідати номерам, за якими їх прізвища внесено до Рапорту арбітра.

6. Реклама тютюнових виробів на екіпіруванні футболіста не дозволяється.

7. Реклама спонсора, або товару розміщується тільки спереду футболки.

16. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЕРІВНИКІВ ТА ФУТБОЛІСТІВ.

1. Керівники, тренери та інші представники команди, які беруть участь у змаганнях, повинні виконувати всі вимоги Положення, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, делегата ЗРФФ, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів.

2. Команда несе відповідальність за поведінку футболістів та офіційних осіб своєї команди. Керівники команди, тренери не мають права втручатися в дії делегата ЗРФФ, арбітрів.

3. Команда несе відповідальність за забезпечення правопорядку на стадіоні до, під час та після матчу.

17. ПРОТЕСТ. ПОРЯДОК ПОДАННЯ. РОЗГЛЯД.

1. Офіційна особа команди зобов’язана відразу після закінчення матчу попередити делегата ЗРФФ та арбітра про подання протесту. Відповідна заява про подання протесту підписується представником команди і інформує команду-суперника. Команда повинна протягом 24 годин після закінчення матчу направити обґрунтований протест до виконкому ЗРФФ. При розгляді протесту повинні бути присутні всі об’єкти конфлікту.

2. Протест на невідповідність правил гри, розмір воріт, або розмітки футбольного поля подається у письмовій формі арбітру не пізніше, ніж за годину до початку матчу.

3. Не приймається до розгляду несвоєчасно поданий протест, а також у разі, якщо він не поданий на рішення арбітра протягом матчу за такі дії:

- призначення (не призначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане, або не зараховане взяття воріт;

- попередження, або вилучення футболіста з поля.

4. Розгляд і вирішення спірних питань, які виникають між командами, офіційними особами та футболістами здійснюються виключно під юрисдикцією ЗРФФ.

18. АРБІТРАЖ.

1. Арбітраж здійснюється відповідно до Правил гри, змін і доповнень до них, затверджених Міжнародним союзом футбольних асоціацій.

2. Арбітраж здійснюють арбітри, рекомендовані виконкомом ЗРФФ.

3. Команда, яка проводить гру в гостях забезпечує арбітра в полі та одного бокового арбітра, а також відповідає за правильність заповнення листа Рапорту.

4. Може обслуговувати гру інший арбітр тільки за згодою двох команд.

5. Арбітр перед початком матчу перевіряє відповідність «Паспортів футболістів», до прізвищ внесених в Рапорт.

6. Після закінчення матчу протягом 30-ти хвилин оформити Рапорт арбітра.

7. У Рапорті арбітра викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, або тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу.

8. На протязі 24 годин після закінчення матчу, арбітром або представником команди повинен податись лист Рапорт в ЗРФФ.

9. Зміни та доповнення до Положення розглядає та затверджує виконком ЗРФФ.

10. Розгляд та прийняття рішень з інших питань, що не врегульовані Положенням, є виключно компетенцією ЗРФФ.

11. Положення набуває чинності з моменту його затвердження на засіданні виконкому ЗРФФ.

Вхід на сайт

Турнірна таблиця
  КомандаВ Н П О 
1Нива Тб.2016
2Нива Тр.2206
3Збруч2016
4Агрон1205
5Нива Бер.1205
6Дністер1114
7ДСО1114
8Копичинці1023
9Козова0020
10Чортків0030Календар матчів

Попередній матч

22 травня 2016 року

ФК "Копичинці"

/м.Копичинці/

1

"Дністер"

/м.Заліщики/

1

 

 

Наступний матч

29 травня 2016 року

"Дністер"

/м.Заліщики/

3 

"ДСО-Поділля"

/Тернопіл. р-н./

 3Архів записів

Соціальний блок


Партнер


Розробка сайту | Гаврилюк Сергій © 2023Безкоштовний хостинг uCoz