Вівторок, 19.03.2024, 05:31

Правила турніру прогнозистів

Турнір прогнозистів – це виклик для вболівальників та прихильників нашої команди, котрі люблять прогнозувати результати футбольних матчів.

Турнір стартує зі стартом чемпіонату області з футболу і закінчується останнім туром чемпіонату області з футболу. Турнір пройде у один етап, тобто з 1 туру по останній тур чемпіонату області + матчі розіграшу кубка області в цей період за участю ФК «Дністер».

Прийом прогнозів на матч буде стартувати за декілька днів до початку матчу, а закінчуватися – за 10 хвилин до початку матчу.

Організатор турніру – офіційний сайт ФК «Дністер».

У турнірі будуть зараховуватися результати матчів чемпіонату та розіграшу кубка області ЗА УЧАСТЮ ФК «ДНІСТЕР».

Участь у турнірі прогнозистів мають право брати участь ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ КОРИСТУВАЧІ.

Правила участі в конкурсі прості: користувач прогнозує ТОЧНИЙ рахунок матчу і за вгадані позиції отримує бали.

Нарахування балів за позиціями прості:

1. вгаданий точний рахунок матчу – 5 балів;

2. вгадана кількість забитих м’ячів нашою командою – 3 бали;

3. вгадана загальна кількість забитих м’ячів в матчі – 2 бали;

4. вгаданий результат матчу (перемога однієї команди або нічия) – 1 бал.

Якщо користувач вгадав кілька позиції, за винятком 1 пункту, то буде нарахований вищий бал.

Наводимо приклад: команда «Дністер» виграв у команди-противника з рахунком 3:1, то користувач, який вказав рахунок матчу 3:1, отримає 5 балів (за пункт 1), а якщо користувач, наприклад, вказав рахунок 3:2, то отримає 3 бали (вгадав кількість забитих мячів нашою командою). Якщо команди зіграли в нічию 1:1, то користувач, який вказав рахунок матчу 1:1, в сумі отримає 5 балів (за пункти 1), а якщо користувач вказав будь-який інший нічийний рахунок, то отримує 1 бал за вірно вгаданий результат матчу.

Бали користувачів за кожний матч будуть сумуватися. Трійка призерів буде оголошена після закінчення турніру. Переможець і призери турніру прогнозистів будуть нагороджені цінними призами.

Якщо виникнуть питання з приводу турніру, звертайтеся до редактора сайту Дудки Сергія. Номер телефону можете знайти в контактах сайту.

Надіємося, що мотивації Вам вистачить на всю турнірну дистанцію і бажаємо Вам якомога більше вгаданих результатів.

Удачі Вам!