Субота, 24.06.2017, 11:37

 
Меню сайту

Конкурс прогнозистів
Прізвище Ім'яОчки
1Рацин Володя8
2Рацин Оксана6
3Кравець Юрій4
4Зятик Валентин3
5Гнип Роман3


Наше опитування
На якому місці закінчимо чемпіонат області?
Всього відповідей: 40

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Герб ТОФФ.pngЧемпіонат Тернопільської області з футболу

серед аматорських колективів

сезону 2015 року

Кращі бомбардири турніру

Футболіст

Команда

М’ячі

1

Сороцький Iгор

Нива

10

2

Тарабалка Іван

Дністер

7

3

Козелко Iгор

Чортків

6

4

Никеруй Олег

Нива

5

5

Понєдєльнік Андрій

Буревісник

4

 

Заставецький Юрій

ФК КАМ

4

 

Слоневський Богдан

Буревісник

4

6

Цупер Богдан

Поділля-Агрон

3

 

Рябий Михайло

Дністер

3

 

Ільчишин Назар

ФК КАМ

3

 

Андрусик Андрій

Буревісник

3

 

Беркита Юрiй

Нива

3

 

Вонс Ігор

ФК КАМ

3

 

Вітрук Михайло

Буревісник

3

 

Роман Дмитро

ДСО

3

 

Якубов Алiшер

Нива

3

 

Матвійків Степан

ФК КАМ

3

 

Думанюк Артур

ФК КАМ

3

 

Мельник Роман

Чортків

3

7

Даньків Тарас

Збруч

2

 

Кармаліта Сергій

Нива

2

 

Куріцький Сергій

Нива

2

 

Пікуль Костянтин

Буревісник

2

 

Сливка Iгор

Нива

2

 

Твардовский Ігор

Бережани

2

 

Шпак Андрій

Чортків

2

 

Бачинський Іван

ФК КАМ

2

 

Герасимик Віталій

Збруч

2

 

Гурiн Євген

Дністер

2

 

Дикий Сергій

ФК КАМ

2

 

Пилипюк Андрій

Дністер

2

 

Бадло Андрій

ФК КАМ

2

 

Вітович Артем

ДСО

2

 

Жига Роман

ДСО

2

 

Заседко Андрей

Бережани

2

 

Козовик Iгор

ДСО

2

 

Паюк Максим

Збруч

2

 

Скобляк Петро

Поділля-Агрон

2

 

Бритковський Владислав

ДЮСШ Тернопіль

2

 

Гнида Олександр

Дністер

2

 

Костюк Денис

Буревісник

2

8

Іванина Віталій

ДЮСШ Тернопіль

1

 

Алексевич Ігор

ДСО

1

 

Алексеевич Ярослав

Поділля-Агрон

1

 

Бадло Віталій

Поділля-Агрон

1

 

Бодак Вiталiй

Нива

1

 

Гапанович Ігор

Збруч

1

 

Гричан Юрій

Дністер

1

 

Друзюк Юрій

ДЮСШ Тернопіль

1

 

Зелінський Ярослав

Бережани

1

 

Кліпс Вадим

Поділля-Агрон

1

 

Кривий Петро

ДЮСШ Тернопіль

1

 

Кулик Олег

Зборів

1

 

Лисюк Артем

Буревісник

1

 

Мних Віктор

Поділля-Агрон

1

 

Папіровський Віталій

ДСО

1

 

Плескун Роман

Бережани

1

 

Скибiцький Станiслав

Поділля-Агрон

1

 

Бабій Іван

Нива

1

 

Білик Валентин

ДСО

1

 

Грушицький Юрiй

ДСО

1

 

Комар Сергій

Зборів

1

 

Малащук Андрій

Збруч

1

 

Мандзюк Іван

Зборів

1

 

Нечай Остап

Зборів

1

 

Сороцький Владислав

Нива

1

 

Токарчук Владислав

Дністер

1

 

Трошин Назар

Буревісник

1

 

Троян Корнелій

Чортків

1

 

Бардокiн Роман

Чортків

1

 

Буртник Роман

Дністер

1

 

Ковальчук Віктор

Чортків

1

 

Пастернак Андрiй

Чортків

1

 

Семенець Тарас

Бережани

1

 

Гаврилюк Роман

ДЮСШ Тернопіль

1

 

Городинський Іван

Дністер

1

 

Клюшніченко Сергій

Бережани

1

 

Оконський Михайло

ДЮСШ Тернопіль

1

 

Польовий Віталій

Бережани

1

 
Вхід на сайт

Турнірна таблиця
  КомандаВ Н П О 
1Нива Тб.2016
2Нива Тр.2206
3Збруч2016
4Агрон1205
5Нива Бер.1205
6Дністер1114
7ДСО1114
8Копичинці1023
9Козова0020
10Чортків0030











Календар матчів

Попередній матч

22 травня 2016 року

ФК "Копичинці"

/м.Копичинці/

1

"Дністер"

/м.Заліщики/

1

 

 

Наступний матч

29 травня 2016 року

"Дністер"

/м.Заліщики/

3 

"ДСО-Поділля"

/Тернопіл. р-н./

 3



Архів записів

Соціальний блок


Партнер


Розробка сайту | Гаврилюк Сергій © 2017Безкоштовний хостинг uCoz