На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2016 » Квітень » 4 » У Заліщиках завершився «Кубок єдності»
11:54
У Заліщиках завершився «Кубок єдності»

2 квітня у Заліщиках завершився дитячо-юнацький турнір з футболу «Кубок єдності». Саме цього дня відбулися матчі за третє місце і фінал у турнірні 16-річних. Обидва поєдинки носили гострий і безкомпромісний характер. У матчі за «бронзу» між ФК «Тернопіль-Педліцей» та чернівецьким «Форвардом», гравець тернопільської Андрій Малащук у першому таймі відкрив рахунок. Загалом протягом матчу саме ліцеїсти володіли великою перевагою, однак за вісім хвилин до фінального свистка після помилки тернополянина Юрія Білика суперник зрівняв рахунок. Основний час так і завершився внічию – 1:1. У серії пенальті влучнішими були чернівчани – 3:1. Вітаємо ФК "Форвард" із завоюванням бронзових медалей турніру.

У фінальному матчі змагань (U-16) між командами «Агро» (Синьків, Заліщицький р-н.) та «Буковина» (Чернівці) саме команда з Тернопільщини повела в рахунку після першого тайму, але у другій 45-хвилинці суперник зумів забити два голи і святкувати перемогу – 2:1. За словами Івана Марущака, команда з Синькова виклалася в попередніх двох поєдинках проти сумської «Барси» та ФК «Тернопіль-Педліцей» і на вирішальних тайм футболістам просто не вистачило сил.

Після фінального матчу відбулася церемонія нагородження кращих команд та гравців. Красенями-кубками та медалями були нагороджені - у змаганнях U-16: 1. «Буковина» (Чернівці), 2. «Агро» (Синьків), 3. «Форвард» (Чернівці); U-14: ФК «Вишневе» (Київська обл.), 2. «Барса» (Суми), 3. «Княжа» (Київська обл.).

Кращим гравцем турніру організатори визнали Миколу Ландяка («Агро»). Загалом на закритті змагань представники команд-учасниць відзначили високий рівень організації змагань (проживання, харчування, дозвілля, якість футбольних полів, суддівство). А тому гості обіцяли приїхати на цій змагання і наступного року.