П`ятниця, 19.04.2024, 04:47

Головна » 2015 » Грудень » 8 » У Тернополі відбулася щорічна конференція федерації футболу + ФОТО
У Тернополі відбулася щорічна конференція федерації футболу + ФОТО

4 грудня у ресторані "Максим" відбулася щорічна конференція обласної федерації футболу, де футбольні чиновники підбили підсумки сезону, що минув.

Головним спікером на конференції, звісно, був голова тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський. Спершу він озвучив статистичні дані за підсумками минулого сезону. Відмітив успіхи тернополян у студентському, ветеранському футболі, футзалі. Крім цього Володимир Мариновський окреслив і величезний обсяг проблем та роботи, які чекають на футбольну громаду у наступному році. Керівник тернопільського футболу сподівається, що у наступному сезоні в обласному чемпіонаті з футболу зможуть взяти участь команди усіх районів. Сподівається на допомогу з боку влади, яка частенько недофінансовує дитячо-юнацькі та інші змагання. Також голова ТОФФ висловив надію, що у Тернополі вдасться зберегти професійний футбол, представники якого останнім часом стикаються з чималими труднощами.

Учасники конференції після виступу пана Мариновського теж мали змогу висловитися. Зокрема слово мали голови районних федерації футболу, представники влади та меценати. Після підведення підсумків роботи обласної Федерації футболу відбулося нагородження лауреатів сезону 2015р. Так, кубки, медалі, грамоти, м'ячі та комплекти футбольної форми отримали призери чемпіонату Тернопільської області з футболу у 2015 році. Вдруге поспіль чемпіоном стала теребовлянська "Нива", друге місце у ФК ”Дністер”(м. Заліщики) і третє — у ФК “КАМ" (с. Бурдяківці). Варто відмітити, що капітан ФК «Дністер» Роман Буртник отримав звання кращого захисника обласної першості, а Іван Тарабалка – кращого бомбардира, маючи в своєму активі 11 влучних ударів. Вітаємо усіх призерів і переможців обласного чемпіонату з футболу серед аматорських колективів сезону 2015 року. І надіємось, що наступний сезон буде не менш запеклий і цікавий для вболівальника.

Окремо були відзначені кращі у номінаціях сезону, що минув:

Кращий воротар — Гарас Андрій (ФК "Бережани");

Кращий захисник — Буртник Роман (ФК” Дністер" Заліщики);

Кращий півзахисник — Ільчишин Назар (ФК "КАМ" Бурдяківці );

Кращий нападник — Понєдєльнік Андрій (ФК "Буревісник" Кременець) - забив 14 голів ;

Кращий бомбардир — Тарабалка Іван (ФК ”Дністер" Заліщики) – забив 16 голів;

Кращий гравець — Беркита Юрій (ФК "Нива" Теребовля);

Кращий тренер — Курдупель Роман (ФК "Нива" Теребовля).

Джерело: http://sports.te.ua/football/10047.

Сергій Дудка.

редактор сайту, спортивний оглядач.

Переглядів: 724 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 0.0/0