На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 22 » Результати матчів 3 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО
11:03
Результати матчів 3 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО

Герб Тернопільської області.jpeg20 травня відбувся 3 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Центральний матч туру, а можливо навіть і 1 кола, проходив у м. Теребовлі на стадіоні «Колос», де місцева «Нива» приймала бронзових призерів минулої першості (ФК «КАМ» це той самий ФК «Борщів» в минулому році) команду ФК «КАМ» із села Бурдяківці, Борщівського району. Господарі здобули перемогу із рахунком 2:0, забивши по голу у кожному із таймів. Переможні голи на рахунку Сороцького Ігоря, який оформив дубль.

ФК «Нива» (м. Теребовля) – ФК «КАМ» (с. Бурдяківці) – 2:0 (1:0)

Голи: Сороцький Ігор 45', 86'

20 травня. 17.00. м. Теребовля. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Соломчак Тарас

Асистенти арбітра: Трач Борис, Русанюк Владислав

Спостерігач матчу: Філь Микола

Молоді футболісти ДЮСШ на своєму полі приймали гостей із м. Зборів, місцеву аматорську команду. Основні події цього матчу розгорнулися у другому таймі, коли на 68 хвилині Нечай Остап, а згодом, на 70 хвилині, Кулик Олег, встановили, як виявилося згодом, остаточний рахунок матчу 2:0 на користь гостей із міста Зборів.

ДЮСШ (м. Тернопіль) – ФК «Зборів» – 0:2 (0:0)

Голи: Нечай Остап, 68ʼ, Кулик Олег, 70ʼ

20 травня. 17.00. м. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Яблонський Андрій

Асистенти арбітра: Бучинський Богдан, Бельзецький Василь

Спостерігач матчу: Найко Олександр

Підволочиський «Збруч» завітав в гості до м. Борщів, де зустрічався з місцевою однойменною командою. Гості завдали розгромленої поразки господарям із рахунком 3:0. Голами за гостей відзначалися Герасимик Віталій, Паюк Максим і Паюк Михайло.

ФК «Борщів» – ФК «Збруч» (м. Підволочиськ) – 0:3

Голи:  Герасимик Віталій, Паюк Максим, Паюк Михайло.

20 травня. 17.00. м. Борщів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Садковський Ігор

Асистенти арбітра: Садковський Юрій, Рута Ростислав

Спостерігач матчу: Королюк Ярослав

Справжній зорепад голів було зафіксовано у Кременці, де місцевий «Буревісник» вирвав перемогу у команди ФСК «Чортків» із рахунком 3:2. Спочатку Пастернак Андрій на 11 хвилині матчу виводить гостей вперед. Але ще до перерви господарі зрівняли рахунок: на 33 хвилині першого тайму відзначився Андрусик Андрій. Після перерви господарі завдяки влучному удару Трошина Назара на 58 хвилині виходять вперед. Чортківчани не мали наміру здаватися господарям і на 63 хвилині Козелко Ігор зрівнює рахунок матчу. Гостям не вдалося вивести із Кременця бодай очко: на 75 хвилині Слоневський Богдан виводить господарів вперед і, як виявилося згодом, встановлює остаточний рахунок матчу.

ФК «Буревісник» (м. Кременець) – ФСК «Чортків» – 3:2

Голи: Андрусик Андрій, 33', Трониш Назар, 58', Слоневський Богдан, 75'  - Пастернак Андрій, 11', Козелко Ігор, 63'

20 травня. 17.00. м. Кременець. Міський стадіон.

Головний арбітр: Мімнонов Олег

Асистенти арбітра: Загородній Олександр, Мричко Дмитро

Спостерігач матчу: Мамус Олег

Також у цьому турі було зафіксовано й нічийний рахунок. У місті Збаражі, де свої домашні матчі проводи команда «ДСО» м. Тернопіль розписали мирову нічию із командою ФК «Бережани». Матч закінчився із рахунком 1:1. В дебюті матчі вже на 4 хвилині матчу гості завдяки влучному удару Слюсара Михайла виходять вперед. В кінці першого тайму, якщо бути точнішим на 43 хвилині, суддя поставив пенальті у ворота гостей і цим вони скористалися. Реалізував одинадцятиметровий удар Козовик Ігор. У другому таймі глядачі більше голів не побачили.

«ДСО» (м. Тернопіль) – ФК «Бережани» – 1:1

Голи: Козовик Ігор, 43' - Слюсар Михайло, 4'

20 травня. 16.00. м. Збараж. Міський стадіон.

Головний арбітр: Басара Богдан

Асистенти арбітра: Пендиківський Володимир, Кіцкай Дмитро

Спостерігач матчу: Садковський Володимир

«Дністер» (м. Заліщики) – ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н.) – 2:0 (0:0)

Голи: Гнида Олександр, Тарабалка Іван

20 травня. 17.00. м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер».

Головний арбітр: Ясюченя Володимир