На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Червень » 15 » Результати матчі 8 туру чемпіонату області
11:01
Результати матчі 8 туру чемпіонату області

Герб Тернопільської області.jpeg14 червня відбувся 8 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Наша команда свій матч 8 туру проводила на власному полі міського стадіону «Дністер» проти команди ФК «Борщів» з однойменного міста, яка перебуває на останній сходинці турнірної таблиці. Наша команда здобула впевнену перемогу із рахунком 5:1. Спочатку на 24 хвилині Гурін Євген відкриває рахунок у цьому матчі. Через 4 хвилини Тарабалка Іван подвоює перевагу «Дністра». До честі гостей вони зуміли скоротити відставання у рахунку на 38 хвилині. У другому таймі господарі ще тричі засмучували воротаря гостей. На 54 хвилині Тарабалка Іван оформлює дубль у цьому матчі. На 77 хвилині Городинський Іван робить рахунок 4:1 на користь господарів. А фінальну крапку у цьому матчі поставив Токарчук Владислав на 82 хвилині.

«Дністер» (Заліщики) – ФК «Борщів» – 5:1 (2:1)

Голи: Гурін Євген, 24ʼ, Тарабалка Іван, 28ʼ, 54ʼ, Городинський Іван, 77ʼ, Токарчук Владислав, 82ʼ – Мельник Василь, 38ʼ

14 червня. 16.00. м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер».

Головний арбітр: Русанюк Владислав

Асистенти арбітра: Ярема Юрій, Островський Роман

Спостерігач матчу: Найко Олександр

Детальний звіт про матч нашої команди очікуйте найближчим часом.

Лідер турнірної таблиці і минулорічні чемпіони, теребовлянська «Нива», матч цього туру проводила на власному полі і зустрічалася із кременецьким «Буревісником». Господарі зуміли здобути перемогу із рахунком 3:1.

ФК «Нива» (м. Теребовля) – ФК «Буревісник» (м. Кременець) – 3:1

Голи:

14 червня. 16.00. м. Теребовоя. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Ясюченя Володимир

Асистенти арбітра: Харчук Сергій, Рута Ростислав

Спостерігач матчу: Вонсик Вікторіо

Молоді футболісти ДЮСШ матч 8 туру проводили на стадіоні парку «Топільче» у обласному центрі, де суперниками була команда «ДСО» із м. Тернополя. Гості зуміли обіграти молодих суперників і здобули перемогу із рахунком 4:2.

ДЮСШ (м. Тернопіль) – «ДСО» (м. Тернопіль) – 2:4

Голи:

14 червня. 16.00. м. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Басара Богдан

Асистенти арбітра: Чорній Віталій, Климюк Дмитро

Спостерігач матчу: Циганков Олександр

Минулорічні віце-чемпіони, ФК «Бережани», гостювали у селі Бурдяківці, Борщівського району, де зустрічалися із місцевою командою «КАМ». Минулорічні володарі бронзових медалей виявилися сильнішими і здобули перемогу із рахунком 2:0.

ФК «КАМ» (с. Бурдяківці) – ФК «Бережани» – 2:0

Голи:

14 червня. 16.00. с. Бурдяківці. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Дупелич Богдан

Асистенти арбітра: Мричко Дмитро, Руцький Василь

Спостерігач матчу: Будівський Іван

ФСК «Чортків» матч цього туру проводив на виїзді у селі Великі Гаї, Тернопільського району, де зустрічався із місцевою командою «Поділля-Агрон». Гості зуміли здобути мінімальну перемогу із рахунком 1:0, завдяки голу у першому таймі.

ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н) – ФСК «Чортків» – 0:1

Голи:

14 червня. 16.00. с. Великі Гаї. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Бучинський Богдан

Асистенти арбітра: Загородній Олександр, Антонів Богдан

Спостерігач матчу: Вересюк Ярослав

Матч між командами ФК «Зборів» та ФК «Збруч» із міста Підволочиськ завершився нульовою нічиєю.

ФК «Зборів» – ФК «Збруч» – 0:0

14 червня. 16.00. м. Зборів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Гах Андрій

Асистенти арбітра: Скиба Михайло, Колодніцький Роман

Спостерігач матчу: Чайковський Михайло