На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Червень » 8 » Результати 7 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО
11:13
Результати 7 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО

Герб Тернопільської області.jpeg7 червня відбувся 7 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Наша команда свій матч 7 туру проводила на власному полі міського стадіону «Дністер» проти команди ФК «Зборів» з однойменного міста, яка перебуває в низу турнірної таблиці. Наша команда здобула впевнену перемогу із рахунком 5:0. Вже на 2 хвилині матчу Гурін Євген відкриває рахунок у цьому матчі. На 28 хвилині Тарабалка Іван подвоює рахунок матчу. До речі, Тарабалка Іван у цьому матчі оформив хет-трик, забивши ще у другому таймі на 58 і 85 хвилинах матчу. Третій гол нападник забив з пенальті. Ще одним голом на 82 хвилині відзначився Пилипʼюк Андрій.

«Дністер» (Заліщики) – ФК «Зборів» – 5:0 (2:0)

Голи: Гурін Євген, 2ʼ, Тарабалка Іван, 28ʼ, 58ʼ, 85ʼ, Пилипʼюк Андрій, 82ʼ

7 червня. 16.00. м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер».

Головний арбітр: Соломчак Тарас

Асистенти арбітра: Трач Борис, Рута Ростислав

Спостерігач матчу: Філь Микола

Детальний звіт про матч нашої команди очікуйте найближчим часом.

Лідер турнірної таблиці і минулорічні чемпіони, теребовлянська «Нива», матч цього туру проводила на виїзді у місті Борщів з однойменним клубом ФК «Борщів». Більш досвідчені гості здобули впевнену перемогу із рахунком 4:0. Спочатку у першому таймі Мороз Тарас відзначився дублем на 22 і 29 хвилинах. У другому таймі теребовлянці продовжили атакувати ворота суперників і на 50 хвилині Сороцький Ігор робить рахунок 3:0, а на 81 хвилині Якубов Алішер доводить рахунок до розгромленого, 4:0, і встановлює остаточний рахунок поєдинку.

ФК «Борщів» – ФК «Нива» (м. Теребовля) – 0:4 (0:2)

Голи: Мороз Тарас, 22ʼ, 29ʼ, Сороцький Ігор, 50ʼ, Якубов Алішер, 81ʼ

7 червня. 16.00. м. Борщів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Циганков Олександр

Асистенти арбітра: Скиба Михайло, Руцький Василь

Спостерігач матчу: Венгренович Володимир

Кременецький «Буревісник» на власному полі рідного стадіону здобув переконливу перемогу на молодими футболістами ДЮСШ, обігравши їх із рахунком 6:1. Вже на 8 хвилині матчу Слоневський Богдан виводить господарів вперед. Ще до кінця першого тайму кременецькі футболісти подвоюють рахунок завдяки влучному удару Андрусика Андрія на 42 хвилині. У другому таймі картинка матчу не помінялася. На 47 хвилині Костюк Денис забиває третій гол у ворота гостей, але вже через 10 хвилин той же Слоневський Богдан оформлює дубль у цьому матчі. Господарі на цьому не зупинилися і на 72 хвилині Пікуль Костянтин робить рахунок 5:0 на користь господарів. Гості зуміли відквитати один гол: на 89 хвилині Бритковський Владислав розпечатує ворота господарів. Але останнє слово все ж було за «Буревісником»: на 90 хвилині матчу остаточний рахунок матчу встановлює Лисюк Артем.

ФК «Буревісник» (м. Кременець) – ДЮСШ (м. Тернопіль) – 6:1 (2:0)

Голи: Слоневський Богдан, 8ʼ, 57ʼ, Андрусик Андрій, 42ʼ, Костюк Денис, 47ʼ, Пікуль Констянтин, 72ʼ, Лисюк Артем 90ʼ – Бритковський Владислав, 89ʼ

07 червня. 16.00. м. Кременець. Міський стадіон.

Головний арбітр: Басара Богдан

Асистенти арбітра: Бельзецький Василь, Загородній Олександр

Спостерігач матчу: Боднар Ярослав

Минулорічні віце-чемпіони, ФК «Бережани», в себе вдома приймали команду ФК «Поділля-Агрон» із села Великих Гаїв, що на Тернопільщині. Гості зуміли здобути мінімальну перемогу із рахунком 1:0. Єдиний м’яч у цьому матчі був забитий на 42 хвилині завдяки влучному удару Скобляка Петра.

ФК «Бережани» – ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н) – 0:1 (0:1)

Голи: Скобляк Петро, 42ʼ

7 червня. 16.00. м. Бережани. Міський стадіон.

Головний арбітр: Лаврієнко Сергій

Асистенти арбітра: Ющишин Андрій, Чорній Віталій

Спостерігач матчу: Русанюк Михайло

ФСК «Чортків» матч 7 туру проводив в себе вдома на стадіоні «Харчовик». Суперником чортківчан була команда ФК «Збруч» із міста Підволочиськ. Гості нічого не зуміли протиставити проти команди господарів і зазнали розгромленої поразки із рахунком 0:3. Наприкінці першого тайму гравець господарі Козелко Ігор відкриває рахунок у цьому матчі. Через дві хвилини після початку другого тайму він же оформлює дубль у цьому матчі. Встановив остаточний рахунок поєдинку на 51 хвилині Бардокін Роман.

ФСК «Чортків» – ФК «Збруч» – 3:0 (1:0)

Голи: Козелко Ігор, 45ʼ, 47ʼ, Бардокін Роман, 51ʼ

07 червня. 16.00. м. Чортків. Міський стадіон «Харчовик».

Головний арбітр: Русанюк Владислав

Асистенти арбітра: Ярема Юрій, Островський Роман

Спостерігач матчу: Мамус Олег

Матч між командами «ДСО» м. Тернопіль та ФК «КАМ» із села Бурдяківці, Борщівського району перенесли на пізнішу дату. Причини перенесення нам не відомі, так само як і точна дата проведення цього матчу.