На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 25 » Результати 4 туру чемпіонату області
12:02
Результати 4 туру чемпіонату області

Герб Тернопільської області.jpeg24 травня відбувся 4 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Минулорічний чемпіон області, теребовлянська «Нива», завітала у обласний центр, де на стадіоні у парку «Топільче» помірялася силами із молодими футболістами ДЮСШ. Гості здобули мінімальну перемогу над господарями із рахунком 1:0 завдяки влучному удару Сороцького Ігоря наприкінці першого тайму.

ДЮСШ (м. Тернопіль) – ФК «Нива» (м. Теребовля) – 0:1 (0:1)

Голи: Сороцький Ігор, 45'

24 травня. 16.00. м. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Пиндиківський Володимир

Асистенти арбітра: Брик Михайло, Письменний Андрій

Спостерігач матчу: Чайковський Михайло

Віце-чемпіони, ФК «Бережани», гостювали у місті Зборів, де зустрічалися з місцевою, однойменною командою. Команди розійшлися нульовою нічиєю, зберігши свої ворота недоторканими.

ФК «Зборів» – ФК «Бережани» – 0:0 (0:0)

24 травня. 16.00. м. Зборів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Лаврієнко Сергій

Асистенти арбітра: Ющишин Андрій, Чорній Віталій

Спостерігач матчу: Венгренович Володимир

ФСК «Чортків» на полі стадіону «Харчовик» приймав команду Державної Служби Охорони м. Тернопіль («ДСО). Господарі здобули перемогу із рахунком 2:0. Спочатку на 11 хвилині Мельник Роман виводить господарів вперед, а наприкінці матчу, якщо точніше, на 80 хвилині, Козелко Ігор встановлює остаточний рахунок матчу 2:0 на користь команли ФСК «Чортків».

ФСК «Чортків» – «ДСО» (м. Тернопіль) – 2:0 (1:0)

Голи: Мельник Роман, 11', Козелко Ігор, 80'

24 травня. 16.00. м. Чортків. Стадіон «Харчовик».

Головний арбітр: Гах Андрій

Асистенти арбітра: Кіцкай Дмитро, Антонів Богдан

Спостерігач матчу: Вересюк Ярослав

Кременецький «Буревісник» здійснив вояж до м. Підволочиськ, де зустрівся із місцевою командою «Збруч». Гості виявилися сильнішими за суперника і завдали господарям поразки із рахунком 1:3. Спочатку Понєдєльнік Андрій на 28 хвилині виводить гостей вперед, але вже на 36 хвилині Герасимик Віталій відновлює паритет. Перший тайм так і закінчився із рахунком 1:1. У другому таймі гості пішли на ворота госполдарів і на 65 хвилині Понєдєльнік Андрій оформлює дубль у цьому матчі, а на 90 хвилині Пікуль Констянтин встановлює остаточний рахунок матчу 1:3 на користь гостей.

ФК «Збруч» – ФК «Буревісник» (м. Кременець) – 1:3 (1:1)

Голи: Герасимик Віталій, 36', – Понєдєльнік Андрій, 28', 65', Пікуль Констянтин, 90'

24 травня. 16.00. м. Підволочиськ. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Русанюк Владислав

Асистенти арбітра: Ярема Юрій, Островський Роман

Спостерігач матчу: Русанюк Михайло

Футболісти із Великих Гаїв на своєму полі приймали гостей із ФК «Борщів». Більш досвідчені господарі завдали нищівної поразки команді гостей із рахунком 7:0. У цьому матчі все було вирішено ще у першому таймі, коли господарі змогли забити гостям аж 5 голів. На протязі 5 хвилині Бадло Ігор оформлює хет-трик цього матчу, забивши голи на 10, 11 і 15 хвилинах цього матчу. Ще два голи у першому таймі забив Коротюк Дмитро на 17 і 29 хвилинах. У другому таймі Скобляк Петро на 60 хвилині робить рахунок 6:0, а на 86 хвилині Коротюк Дмитро також оформлює хет-трик у цьому матчі і встановлює остаточний рахунок матчу 7:0.

ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н) – ФК «Борщів» – 7:0 (5:0)

Голи: Бадло Ігор, 10', 11' 15', Коротюк Дмитро, 17', 29', 86, Скобляк Петро, 60'

24 травня. 16.00. с. Великі Гаї. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Ковальчук Віктор

Асистенти арбітра: Мричко Дмитро, Чемний Олег

Спостерігач матчу: Вонсик Вікторіо

ФК «КАМ» (с. Бурдяківці) – «Дністер» (Заліщики) – 3:2 (1:1)

Голи: Заставецький Юрій, 15ʼ, Думанюк Артур, 60ʼ,65ʼ – Гурін Євген, 18ʼ, Рябий Михайло, 83ʼ

24 травня. 16.00. с. Бурдяківці. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Дупелич Богдан

Асистенти арбітра: Скиба Михайло, Руцький Василь

Спостерігач матчу: Королюк Ярослав

Детальний звіт про матч нашої команди очікуйте найближчим часом.