П`ятниця, 19.04.2024, 15:02

Головна » 2015 » Листопад » 2 » ФК "Ворвулинці" здобув перемогу у "золотому" матчі
ФК "Ворвулинці" здобув перемогу у "золотому" матчі

1 листопада, в неділю, на міському стадіоні «Дністер» м. Заліщики проводився «золотий» матч, в якому ФК «Ворвулинці» і ФК «Добровляни» розігрували звання чемпіона району сезону 2015 року. Так, як за підсумками 24 турів регулярного чемпіонату ці команди набрали по 57 залікових балів і тому згідно Положення про розіграшу кубка та чемпіонату Заліщицького району з футболу виникла необхідність в цій грі.

На поле команди вийшли в своїх найсильніших складах, адже на кону було звання чемпіона району і доля золотих медалей. Команда із Ворвулинців перемогла своїх опонентів з рахунком 1:0, єдиний переможний гол на 19 хвилині матчу забив Володимир Городинський і заслужено стала чемпіоном району. Я скажу так, хлопці із Ворвулинець в чесній, спортивній боротьбі стали першими, вони довго очолювали турнірну таблицю першості до останнього туру. І тільки прикра осічка в останньому турі, де вони поступилися в Касперівцях, завадила їм стати чемпіонами без цього матчу. Це команда одна із небагатьох, якщо не єдина в районі, сформована виключно із футболістів, вихідців із села Ворвулинці. Це перший вагомий успіх команди за останні 5 років, надіюсь не останній. Адже вже 8 листопада вони зустрінуться в двобої з володарем кубка району, ФК «Угриньківці», в матчі за суперкубок району. Цей матч відбудеться на міському стадіоні «Дністер» м. Заліщики, початок о 14 годині. Запрошуємо вболівальників і небайдужих до футболу людей на останній офіційний матч сезону 2015 року і підтримати улюблену команду. «Срібним» призером районної першості стала команда ФК «Добровляни», «бронзовими» – ФК «Касперівці». Чемпіони і призери, після закінчення «золотого» матчу, були нагороджені відповідно «золотими», «срібними» і «бронзовими» медалями, які їм вручив голова районної федерації футболу Василь Федорович Лопушняк. Правда, не обійшлося без ложки дьогтю в діжці меду: команда із Добрівлян демонстративно не вийшла на поле для нагородження, чим продемонструвала неспортивну поведінку і неповагу по відношенню до інших команд, вболівальників і самих до себе. Також хочу сказати, що після закінчення матчу за суперкубок району буде проведено нагородження призерів та переможці конкурсу прогнозів, який проводився на офіційній сторінці футбольного клубу «Дністер» у мережі Інтернет.

член виконкому Заліщицької

районної федерації футболу

Переглядів: 903 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 3.0/1
1 slavikpap • 23:20, 02.11.2015
МОЛОДЦІ  !!! :hands:
2 OLGAGOJ1989 • 11:44, 03.11.2015
champions!!!!

Окрема подяка автору за статтю!!!!