На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Вересень » 15 » "Дністер" громить ДЮСШ на їхньому полі. Інші матчі 16 туру чемпіонату області
17:16
"Дністер" громить ДЮСШ на їхньому полі. Інші матчі 16 туру чемпіонату області

В 16 турі, який відбувся в неділю, 13 жовтня, «Дністер» в Тернополі зустрічався з командою ДЮСШ і переміг більш ніж переконливо з рахунком 9:1. Переміг явно слабшою за себе суперника, команду, яка з двома заліковими балами перебуває на 11 місці в турнірній таблиці за рангами, тобто аутсайдера обласних перегонів. Команда «Дністер» вийшла на матч в звичному для себе стартовому складі, практично відбулася одна зміна з попередніми матчами, в стартовому складі грав Іван Городинський. Позицію центрального захисника в парі з капітаном команди Романом Буртником зайняв Богдан Скибінський, замість якого в півзахисті вийшов Іван. Гості зі старту пішли вперед, їм конче була потрібна перемога і бажано з великим рахунком, щоб продовжити гонку за один із комплектів нагород обласної першості. На 13 хвилині хрестовина воріт господарів прийняла на себе удар Івана Тарабалки, це був перший сигнал для них про те, що голи будуть і буде їх багато. На 27 хвилині Євген Гурін із-за меж штрафної площадки своїм коронним ударом з лівої вганяє м’яч у ворота господарів. Не встигли господарі поля оговтатися після першого голу, як на 29 хвилині Андрій Пилипʼюк подвоює рахунок в матчі. Атаки на ворота господарів продовжуються і на 43 хвилині Роман Буртник буквально змушує захисника господарів зрізати м’яч у свої ворота, гол записано на рахунок нашого капітана. А буквально через хвилину, на 44 хвилині, Андрій Пилипʼюк забиває четвертий гол у ворота ДЮСШ і другий у цьому матчі. Одразу після цього забитого голу Євген Гурін мав реальний шанс вдруге відзначитися в матчі, але на жаль, пробив рядом із стійкою воріт.

Другий тайм розпочався з того, що було проведено відразу три заміни: замість Євгена Гуріна, Андрія Ковалишина та Івана Мельника на поле вийшли, відповідно, Юрій Гричан, Ігор Рацин і Олександр Шацький. На 48 хвилині Іван Тарабалка забиває свій перший м’яч в матчі, а на 62 і 64 хвилинах Роман Буртник і Іван Тарабалка доводять рахунок до 7:0. На 63 хвилині замість Романа на поле виходить Ярослав Олексів, який на 72 хвилині забиває свій фірмовий гол, а на 85 хвилині – Іван Тарабалка забиває 9 гол в матчі і цим самим робить хет-трик. Після цього матчу Іван Тарабалка з 11 м’ячами ділить 1-2 місце з Ігорем Сороцьким із теребовлянської «Ниви» у гонці бомбардирів обласного чемпіонату, але, як ми вже знаємо, Ігор покинув теребовлянську «Ниву», перебравшись у ФК «Тернопіль», який грає в Першій Лізі чемпіонату України. Команда і вболівальники щиро бажають Івану виграти цю гонку на фініші чемпіонату. До честі господарів, в кінці матчу вони на 88 хвилині забивають гол престижу, тим самим розмочують рахунок.

Поскільки в цьому турі ФК «КАМ» був вихідний, то до слідуючого туру, який відбудеться 24 вересня, в четвер, «Дністер» перемістився на другий табель в турнірній таблиці. Матчі 17 туру, згідно календаря, мали пройти 20 вересня, в неділю, але так як 20 вересня збірна області буде грати в м. Рівне в турнірі «Кубок регіонів ФФУ», то цей тур перенесений на 24 вересня. Нагадаю, що в 17 турі «Дністер» буде приймати беззаперечного лідера чемпіонату, можна з певністю сказати, чемпіона 2015 року, ФК «Нива» із Теребовлі, матч розпочнеться о 16 годині.

ДЮСШ – «Дністер» – 1:9 (0:4)

Голи: – Євген Гурін, 27ʼ, Андрій Пилипʼюк, 29ʼ, 44ʼ, Роман Буртник, 43ʼ, 62ʼ, Іван Тарабалка, 48ʼ, 64ʼ, 85ʼ, Ярослав Олексів, 72ʼ,

13 вересня. 15.00. м. Тернопіль. Стадіон у парку «Топільче».

Головний арбітр: Басара Богдан

Асистенти арбітра: Бельзецький Василь, Загородній Олександр

Спостерігач матчу: Венгренович Володимир

Також в цей день відбулися інші матчі 16 туру, які закінчилися з такими рахунками: ФК «Зборів» – ФК «Нива» – 0:2, ФСК «Чортків» – ФК «Бережани» – 0:1, ФК «Поділля-Агрон» – ФК «Буревісник» – 2:3. Матч між командами ФК «Збруч» – «ДСО» перенесено на пізніший термін.