На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Вересень » 26 » "Дністер" грає внічию із теребовлянською "Нивою"
11:54
"Дністер" грає внічию із теребовлянською "Нивою"

Матч 17 туру обласних перегонів по футболу, в якому в середу, 24 вересня, «Дністер» на своєму полі приймав беззаперечного лідера, фактично чемпіона області сезону 2015 року «Ниву» із Теребовлі, закінчився з результатом 1:1. Команда гостей до цієї гри мала в своєму активі 45 пунктів в турнірній таблиці із 45, тобто всі свої матчі виграла. Заліщани після 16 турів перебували на другому місці з 33 заліковими балами, третіми були футболісти ФК «КАМ», в активі яких всього на одне очко менше, тобто 32, але в них була гра в запасі. В «Дністра» були реальні шанси одноосібно закріпитись на другому місці в табелі про ранги, тобто відірватися від переслідуючих їх футболістів із Бурдяківців. Заліщицькі футболісти відкрили рахунок на 40 хвилині першого тайму, відзначився молодий лівий захисник команди Роман Левицький, який вдало підключився до атаки. Але більше забити господарі на жаль, не змогли, зате гості на 55 хвилині матчу після пробитого штрафного удару на добиванні зрівнюють рахунок, гол забив 8 номер гостей Владислав Сороцький. Гості нічим особливим себе не проявили, більше моментів для взяття воріт господарів в них фактично не було. Вони не показали себе, без п’яти хвилин чемпіонами, можливо це їх дещо розслабило, а може і брак виконавської майстерності їх підводив. Треба віддати їм належне, центр поля вони контролювали краще за господарів, а в інших ігрових моментах, я би сказав, вони програвали. Гості, якщо чесно, завоювали одне очко, а господарі фактично втратили два.

В цей день проходили всі матчі туру, який був перенесений з 20 вересня (неділя) на четвер, так як збірна Тернопільської області в цей день грала в м. Сарни із збірною Рівненської області в «Кубку регіонів ФФУ» і, на жаль, поступилася з рахунком 0:1. Наш конкурент в боротьбі за друге місце в чемпіонаті, ФК «КАМ», в цьому турі гра на виїзді в м. Кременець з місцевим клубом «Буревісник» і програв із рахунком 1:4. Тобто ми не використали свій шанс: у випадку нашого виграшу в команди ставало 36 очок, а так всього 34. Інші матчі закінчилися з такими результатами: ФСК «Чортків» – ФК «Зборів» – 3:0 (гості не прибули на матч), ФК «Бережани» – ФК «Збруч» – 3:1, «ДСО» – ФК «Поділля-Агрон» – 3:0. Після зіграних всіх матчів 17 туру, на вершині турнірної таблиці команди розмістилися в такому порядку: «Нива» – 46 очок, «Дністер» – 34, ФК «КАМ» – 32, ФСК «Чортків» – 23, ФК «Буревісник» – 22, ФК «Бережани» – 20 очок.

Матчі 18 туру, який повинен проходити 27 вересня в неділю, перенесені на 30 вересня, середу, так як збірна області буде грати матч-відповідь вдома у вище згаданому кубку. Команда «Дністер» в цьому турі буде грати в місті Зборів з однойменним місцевим клубом, початок матчу о 16 годині. В 19 турі, який буде проводитися 4 жовтня, в неділю, наша команда вихідна і тільки в 20 турі, в неділю 11 жовтня, о 15 годині, «Дністер» прийматиме на своєму полі ФК «Буревісник» з Кременця. Це буде важливий матч для нашої команди в боротьбі за одне із призових місць обласного чемпіонату. Запрошуємо Вас прийти на стадіон і цим самим підтримати свою команду.