П`ятниця, 29.03.2024, 16:33

Головна » 2015 » Червень » 26 » Анонс матчу "Дністер" - "ДСО" та 10 туру чемпіонату області
Анонс матчу "Дністер" - "ДСО" та 10 туру чемпіонату області

Герб Тернопільської областіВ неділю, 28 червня, відбудеться 10 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів.

ФК «Дністер» матч цього туру проведе на власному полі міського стадіону «Дністер» із командою Державної Служби Охорони («ДСО») м. Тернопіль. Суперники є новачками обласної першості, вони ще ні разу не брали участі в обласній першості, тому команда гостей є невідомою для «Дністра», так і для всіх інших команд. Варто відмітити, що свої домашні матчі команда «ДСО» проводить на міському стадіоні міста Збаража, тому у короткій історії про наших суперників ми розкажемо про місто Збараж.

Збараж (пол. Zbaraż) – місто у Тернопільській області, центр Збаразького району. Збараж віднесено до 39 міст України з найбільшою кількістю історичних пам'яток. Населення – 16,2 тис. осіб (2003), 14,0 тис. осіб (2013). Розташоване на Волино-Подільській височині, серед гір Медобори на обох берегах річки Гнізна – притоки Серету. На околицях міста тривають археологічні розкопки; віднайдені мезолітична стоянка (8 тисяч років до нашої ери), поселення трипільськоїчерняхівськоїЛука-Райковецької, давньоруської культур, могильник 8-9 ст.. Це спершу волинське, а тепер галицьке місто вперше згадується в літописах під 1211роком, але задовго до цього місто на р. Гнізна було одним з найбільш укріплених удільних центрів Галицько-Волинського князівства. Відомо, що в ХІІІ ст. місто належало польському королю Лешку Білому (до 1219 р.). Місто Збараж славиться багатою архітектурно-історичною спадщиною, а саме: синагога (1537 р.), Спасо-Преображенська церква (1600 р., збудована на місці мо­настиря святого Онуфрія; нині – парафіяльна церква села Залужжя), костел і монастир отців Бернардинців (1627 р.), Успенська церква (1755 р.), Воскресенська церква (1764 р.; фундатор – міщанин-швець Г.Гимонюк). У 1887 році під час великої пожежі храми були пошкоджені, невдовзі відреставровані. У 1990-ті роки споруджена церква святих Петра і Павла, триває будівництво церкви Покрови Пресвятої Богородиці в селищі цукрового заводу. Також відомий на всю Україну і за її межі Збаразький замок (1994 р.), який увійшов до складу новоствореного Державного історико-архітектурного заповідника в місті Збаражі, на базі якого в січні 2005 року, за указом президента України, було створено Національний заповідник «Замки Тернопілля». У Збаражі спору­джено пам'ятники Богдану Хмель­ницькому (1954 р.; скульптор Я. Чайка, архітектор В. Скочеляс), Івану Франку (1992 р.; скульптор В. Одрехівський), Пам'ятник Климу Савуру, Дмитру Клячківському (Климу Савуру, 1994 р.; скульптор В. Мельник, архітектор В. Скочеляс); Адаму Міцкевичу (1898 р.), Меморіал слави воїнам, полеглим у німецько-радянській війні (1965 р.; архітектор В.Скочеляс). Геологічна пам'ятка природи місцевого значення Плейстоценові відклади ґрунтів. У спортивній сфері місто відоме ФК «Галич», який у 2008 році став чемпіоном Тернопільської області з футболу та призер чемпіонату Тернопільської області з футболу. На даний момент участі в обласній першості не бере.

Команди між собою у своїй історії не зустрічалися. В минулому турі команди зіграли по різному: заліщицький «Дністер» на виїзді у місті Кременець здобув перемогу над місцевим «Буревісником» із рахунком 4:2, а команда «ДСО» у домашньому матчі на стадіоні міста Збараж програли лідеру першості, теребовлянській «Ниві», із рахунком 0:2. Після девяти зіграних матчів у активі ФК «Дністер» 196 очок і команда посідає 3 сходинку турнірної таблиці, у ФК «ДСО» – 11, що дозволяє їм перебувати на 7 сходинці турнірної таблиці. Початок матчу о 16 годині. Отже, чекаємо безкомпромісної та спортивної боротьби на футбольному полі, а також бажаємо перемоги рідному клубу і віримо у команду до кінця. ВИ ВМІЄТЕ І МОЖЕТЕ! Також не забуваємо брати участь у конкурсі прогнозів, де за підсумками першого етапу будуть розігруватися призи.

Чемпіонат Тернопільської області з футболу

серед аматорських колективів

10 тур, 28.06.2015р., неділя

Герб Дністер Заліщики

«Дністер»

(м. Заліщики)

:

«ДСО»

(м. Тернопіль)

м. Заліщики. Міський стадіон "Дністер". 16.00

Арбітр матчу: Гах Андрій

Асистенти арбітра:

Чорній Віталій, Письменний Андрій

Спостерігач (інспектор) матчу:

Вонсик Вікторіо

Прогноз fc-dnister.at.ua – 3:1

Також в цей день відбудуться й інші матчі 10 туру. ФК «Зборів» на власному полі зіграє із командою ФК «Поділля-Агрон» із Великих Гаїв, Тернопільської району. Кременецький «Буревісник» завітає у місто Борщів, де зустрінеться із місцевою однойменною командою. Ще один матч відбудеться в обласному центрі, де на стадіоні парку «Топільче» у двобої зійдуться молоді футболісти ДЮСШ та їхні суперники, команда ФСК «Чортків». Матчі між командами ФК «КАМ» – ФК «Збруч» та ФК «Нива» – ФК «Бережани» перенесені на пізніший термін по причині участі футболістів цих команд у фінальній частині сільських, спортивних ігор Тернопільщини, які цими вихідними пройдуть у містечку Скалат, Підволочиського району. Початок усіх матчів о 16 годині.

Переглядів: 742 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 0.0/0