На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Жовтень » 19

В матчі передостаннього 21 туру 26 чемпіонату області з футболу, ФК «Дністер», який грав в місті Збаражі з ФК «ДСО» з обласного центру, переміг з рахунком 1:0. Переміг заслужено, красиво, здобув такі надважливі 3 очки і з 43 за тур до закінчення чемпіонату перебуває на другій сходинці в табелі про ранги. Наш конкурент в боротьбі за звання віце-чемпіонів, ФК «КАМ», виграв свій матч в Підволочиську проти місцевого клубу «Збруч» з таким же рахунком і з 42 балами перебуває на 3 місці в турнірній таблиці. Все буде вирішуватися 25 жовтня в останньому 22 турі, де ФК «Дністер» буде приймати на своєму полі гостей з Бережан, в цьому матчі нам потрібна тільки перемога. ФК «КАМ» в цьому турі прийматиме вдома ФК «Поділля-Агрон» і можна не сумніватися, буде боротися за перемогу. Інші матчі 21 туру закінчилися з такими рахунками: ФК «Бережани» – ФК «Нива» – 0:0, ФК «Поділля-Агрон» – ФК «Зборів» – 2:5, ФК «Буревісник» цей тур пропускав. Матч між ФСК «Чортків» і ДЮСШ перенесений на пізніше.

А тепер коротко про сам матч в Збаражі. На цю гру наша команда поїхала в ослабленому складі, не було лідера Михайла Рябого, також не грав у цьому матчі Іван Щербак. Тим не менше, лідер атак «Дністра Іван Тарабалка на 18 хвилині першого тайму забиває такий надважливий, красивий, необхідний і, як виявилося згодом, єдиний переможний гол. Він є одним із претендентів на звання кращого бомбардира обласної першості а підсумками сезону 2015 року. Такої грубої гри, антифутболу по суті до цього туру, я маю на увазі гру з боку господарів, я не бачив в жодному матчі. На 76 хвилині наш капітан Роман Буртник заз ... Читати далі »

Переглядів: 706 | Додав: dydka85 | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (1)