На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Вересень » 03

В 14 турі обласної першості, який відбувся 30 серпня, в неділю, «Дністер» взяв свої законні три бали в Великих Гаях, де виграв у місцевого ФК «Поділля-Агрон» з рахунком 3:0. Я написав законні тому, що ми були просто зобов’язані вигравати, адже очки нам потрібні як повітря, щоб боротись за високі місця в обласному чемпіонаті. До цього матчу «Дністер» мав в своєму активі 26 балів і відставав від ФК «КАМ» з с. Бурдяківці на 2 при тому, що останній має гру в запасі, перенесену з 12 туру, яка мала відбутися в Зборові з місцевим однойменним клубом. Таким чином, набравши після цього туру 29 балів, «Дністер» зайняв 2 позицію, а ФК «КАМ» з 28 пересунувся на третю, програвши вдома з рахунком 0:1 «Ниві» із Теребовлі. Можна сміливо констатувати, що футболісти «Ниви» практично стали не досяжними для інших команд, учасників обласних перегонів, в них в активі 39 балів, тобто жодного втраченого очка. А боротьба за 2-3 призові місця буде точитися між ФК «Дністер» і ФК «КАМ», все я думаю вирішиться в матчі 15 туру між ними, в якому будуть в ролі господарів заліщани, гра відбудеться 6 вересня о 15 годині на стадіоні «Дністер».

А тепер коротко про перебіг подій на полі. Матч розпочався з активних дій футболістів команди гостей, їхні атаки накочувалися на ворота господарів і на 5 хвилині Євген Гурін забиває красивий, швидкий гол. На 31 хвилині Михайло Рябий метрів з 20 зі штрафного пробиває в рамку воріт, воротар бере його. Були ще моменти в нашої команди збільшити рахунок, в той час як господарі в першому таймі жодного разу не загрожували воротам гостей. На 57 хвилині матчу Женя робить дубль і рахунок стає 2:0. На 76, 8 ... Читати далі »

Переглядів: 559 | Додав: dydka85 | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)