На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 29

images.jpegМатч 5 туру, який відбувся в середу на міському стадіоні «Дністер», господарі виграли з рахунком 3:1. Заліщани приймали одного із аутсайдерів обласної першості, команду ДЮСШ із Тернополя, в активі якої після проведених чотирьох матчів був 1 заліковий бал і 11 місце у турнірній таблиці. Молоді футболісти вийшли на поле з великим бажанням завоювати бодай одне очко, дуже старались, непогано грали в обороні, багато атакували, було видно, що вони непогано підготовлені технічно і фізично. Але клас є клас, і на 11 хвилині нападник «Дністра» Олександр Гнида забиває такий бажаний, швидкий гол. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:0, правду сказати господарі змарнували декілька моментів для взяття воріт суперників. А на 36 хвилині матчу рефері не призначив пенальті у ворота гостей, після того, як їхній гравець зіграв у своїй штрафній площадці рукою.

Другий тайм розпочався з атак господарів на ворота гостей, другий гол назрівав, але на жаль на 53 хвилині гравеь готсей Іванина Віталій забиває м’яч у наші ворота. Але на щастя заліщани знайшли в собі сили переломити хід поєдинку, заволоділи ініціативою і на 58 хвилині Андрій Пилипʼюк забиває другий, такий важливий гол у ворота тернополян. На 68 хвилині штанга рятує наші ворота від вірного голу, а на 73 – Андрій Пилипʼюк пробиває в перекладину воріт гостей. На 90 хвилині, а точніше на 2-й доданій, молодий гравець господарів, дебютант, Владислав Токарчук, який буквально перед цим вийшов на заміну забиває свій перший м’яч в складі команди «Дністер». Також нагадаю, що Андрій Пилипʼюк забив свій перший гол в складі команди, адже він дебютував в ній саме в цьому сезоні – сезону 2015 року.

... Читати далі »
Переглядів: 548 | Додав: dydka85 | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

Герб Тернопільської області.jpeg27 травня відбувся 5 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Минулорічний чемпіон області, теребовлянська «Нива», свій матч цього туру проводила на власному полі стадіону «Колос» і приймала гостей із міста Зборів. Матч закінчився розгромленою перемогою господарів із рахунком 8:0.

ФК «Нива» (м. Теребовля) – ФК «Зборів» – 8:0

Голи:

27 травня. 17.00. м. Теребовля. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Ковальчук Віктор

Асистенти арбітра: Мотика Андрій, Письменний Андрій

Спостерігач матчу: Русанюк Михайло

Віце-чемпіони, ФК «Бережани», на своєму полі приймали гостей із міста Чортків. В цьому матчі ніхто не хотів поступатися, але гості змогли забити на один м’яч більше і виграли цей матч із рахунком 3:2.

ФК «Бережани» – ФСК «Чортків» – 2:3

Переглядів: 518 | Додав: dydka85 | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)