На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Квітень » 23

В середу на стадіоні села Котівка Гусятинського району ФК «Дністер» провів свою чергову товариську зустріч з ФК «Копичинці», так би мовити на теренах господарів. Команда вийшла на поле в такому стартовому складі: Іван Мельник – воротар, гравці в полі: Андрій Ковалишин, Роман Буртник (капітан), Роман Семенюк, Олег Тракало, Богдан Скибінський, Михайло Рябий, Іван Городинський, Іван Тарабалка, Андрій Пилипʼюк, Олександр Гнида. На заміну виходили: Олександр Шацький, Володимир Леськів, Владислав Токарчук, Роман Левицький, Юрій Гричан.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей. Перший гол у ворота господарів з пенальті на 13 хвилині забив Богдан Скибінський, яке заробив Андрій Пилипʼюк. Він стрімко увірвався в штрафну площадку господарів і був зупинений захисниками тільки ціною порушення правил. Другим голом за нашу команду також відзначився Богдан Скибінський, забивши мʼяч головою у ворота противників, а в кінці матчу він міг оформити хет-трик, тобто забити свій третій гол, але нажаль м’яч, зачепивши перекладину, пролетів вище воріт. Гол в наші ворота господарі забили на 75 хвилині, реалізувавши сумнівний одинадцятиметровий штрафний удар. Команда вдало провела цей матч, награвалися різні комбінації, тренери робили певні перестановки, головний підсумок – немає травмованих. Як сказали тренери, до початку офіційного старту обласної першості, команда зіграє ще мінімум один товариський матч, суперника підшукують. А стартує чемпіонат області 3 травня, ФК «Дністер» буде грати свій перший матч вдома, суперник на сьогодні ще невідомий (немає офіційного календаря ОФФ). Початок матчу запланований на 16 годину, запрошуємо вболівальників і просто небайдужих до футболу людей, прийти на матч-відкриття і підтримати свою команду.