Субота, 20.04.2024, 19:11

Головна » 2015 » Грудень » 12 » Срібне сяйво "Дністра".
Срібне сяйво "Дністра".

Футбольні тра­диції у Заліщи­цькому районі славні й дав­ні... Гідними їх продовжува­чами стали футболісти ФК «Дністер», які за підсум­ками ХХVI чемпіонату Тернопільщини стали віце-чемпіонами. До речі, команда «Дністер» – по­стійна учасниця чемпіо­натів області, починаючи з першого змагання у 1947 році.

Вшанування переможців фут­больних баталій відбу­лося за сприяння Заліщиць­кої районної ради (голова Іван Дрозд), Заліщицької міської ради (голова Алла Квач), бізнесменів Івана та Миколи Навольських, президента клубу «Дністер» Ігоря Білінського. Підтримали футбо­лістів також підпри­ємці Богдан Левандовський, Андрій Качор та ін. Урочис­тості проходили під егідою районної федерації футболу (голова – Василь Лопушняк).

Розпочався захід у ком­плексі «МішинСіті» викона­нням «Гімну футбольного клубу «Дністер» на слова В. Дрозда та музику І. Федірка. Присутні вшанували хвили­ною мовчання тих спорт­сменів, хто відійшов у за­світи, зокрема колишніх футболістів і головних тре­нерів команди Ігоря Лисака та Петра Дідика.

Урочиста частина заходу була продовжена врученням футболістам, тренерам, керівному штабу команди срібних нагород головою районної федерації футболу Василем Лопушняком та заступником голови міста Михайлом Бандрівчаком. Виступаючі відзначили сильний бойовий дух кож­ного гравця у всіх матчах цього відповідального спортивного сезону, їхню високу майстерність та самовіддачу, які дозволили досягти такого високого результату.

Подякою за внесок у роз­виток футболу нагородили президента ФК «Дністер» Ігоря Білінського. Відрадно, що в Тернополі відзначили майстерність Романа Бурт­ника – кращого захисника області, та Івана Тарабалка – кращого бомбардира. Медалі, а також присвячені урочис­тій події ексклюзивні плакати з представленням кожного учасника ФК «Дні­стер», тренерів, керівників різних профілів, без яких не було б цієї перемоги, вручили воро­тарям Іванові Мель­нику, Олександру Шацькому, захисникам Ігорю Рацину, Іванові Щербаку, Андрію Базюку, Романові Семенюку, Романові Буртнику, Назарові Стратію, Романові Левиць­кому, півзахисникам Іванові Городинському, Богданові Скибінському, Євгену Гуріну, Юрію Гричану, Михайлові Рябому, Ан­д­рію Пилип’юку, Владиславу Токарчуку, Іва­нові Джусу, Тарасові Ли­лику, на­пад­никам Воло­димиру Лесь­ківу, Олек­сандру Гниді, Іванові Тара­балку, Віктору Піхлику.

Члени тре­нерського шта­бу коман­ди у повному складі теж бу­ли нагоро­д­жені. Це – пре­зидент Ігор Білінський, го­ловний тренер Ярослав Олек­сів, начальник-адміністра­тор Віталій Зятик, тре­нер Андрій Ковалишин, прес-секретар Петро Рацин, лікар Ва­силь Олек­сюк.

За спри­яння роз­витку фут­­болу в районі бу­ли наго­роджені: голова ра­йонної дер­жавної ад­міністрації Бо­рис Ши­пітка, голо­ва район­ної ради Іван Дрозд, екс-голова міста Володимир Бенев’ят, директор РК ФСТ «Колос» Ігор Мамалига, редактор сайту ФК «Дні­стер» Сергій Дудка.

За версією вболівальників Заліщицького району кращим гравцем визнано Михайла Рябого, призом глядацьких симпатій нагороджено Єв­гена Гуріна.

Міський голова Заліщиків Алла Квач у своєму виступі щиро по­дя­ку­вала команді за підкорення спортивних висот, по­ба­жала вдалих ігор та успіш­них резуль­татів у новому сезоні, за­кликала в по­дальшому роз­вивати спорт зага­лом і футбол, зокрема, у міс­ті та райо­ні, виховуючи нові покоління гравців. Алла Василівна вру­чила по­чесні грамоти за по­пуляризацію футболу президенту ФК «Дніс­тер» Ігорю Білінському та головному тре­нерові Ярославу Олек­сіву, за активну під­тримку футболу був відзначений також прес-секретар ко­манди Петро Рацин.

Голова районної федерації футболу Ва­силь Лопушняк, зав­відділом молоді і спорту РДА Олена Дя­ченко, президент клу­бу Ігор Білінський, увесь тренерсько-командний склад вис­ловили щиру вдяч­ність меценатам ФК «Дністер», зокрема письмові подяки отри­мали понад 40 небай­дужих жителів краю.

Захід був продо­в­жений спортивними вікторинами, конкурсами на знання історії футболу, які підготував і провів Петро Рацин, а також мистецькою програмою за участю Олени Повшик, Анастасії Квач, Наталії Завінської, Ірини Рацин.

Спортивні досягнення футбольного клубу «Дніс­тер», його срібні нагороди, злагоджена робота тренер­ського складу, професіо­на­лізм усіх, хто був причетний до цьогорічного високого результату гравців у ХХVI чемпіонаті Тернопільщини, справді піднімають дух спортсменів та вболіва­льників. Ми гордимося на­шими футболістами, які своїми заслуженими нагоро­дами і численними перемо­гами прославляють Заліщан­щину. Нехай новий сезон принесе заслужене «золото» футболістам і гордість за них уболівальникам! Нових вам злетів до спортивних вер­шин!

Оксана Дяків

редактор газети «Колос».

Фото: Олександр Юровський.

P.S. Редакція сайту висловлює щиру подяку редактору газети «Колос» Оксані Іванівні Дяків за наданий матеріал, а Олександру Юровському – за надані фотографії.

Переглядів: 907 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 0.0/0