На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 12 » Результати матчів 2 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО
11:04
Результати матчів 2 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО

Герб Тернопільської області.jpeg      10 травня в 6 населених пунктах нашої області продовжився чемпіонат з футболу серед аматорських колективів. В цьому турі було зафіксовано 2 перемоги господарів поля (ФСК «Чортків» і ФК «КАМ»), 2 перемоги гостьових команд («Дністер» і «Нива») і ще 2 матчі закінчилися з нічийними результатами. Тепер детальніше розглянемо усі матчі 2 туру. Звіт про матч нашої команди буде опубліковано окремою статтею.

В селі Бурдяківці, що на Борщівщині, місцева футбольна команда приймала молодих футболістів ДЮСШ. Більш досвідчені господарі поля ще у першому таймі зробили вагомий внесок для перемоги в цьому матч, забивши молодим футболістам 2 голи. Спочатку на 6 хвилині Заставецький Юрій відриває рахунок у цьому матчі, а згодом Ільчишин Назар на 16 хвилині подвоює перевагу господарів. Ще один гол господарі матчу провели в кінці матчу: на 87 хвилині відзначився Бадло Андрій, тим самим встановивши остаточний рахунок матчу 3:0 на користь ФК «КАМ». Також варто відмітити, до гості цей матч догравали в меншості: на 65 хвилині з полу було вилучено Блащишина Романа за другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

ФК «КАМ» – ДЮСШ – 3:0 (2:0)

Голи: Заставецький Юрій, 6ʼ, Ільчишин Назар, 16ʼ, Бадло Андрій, 87ʼ

10 травня. 16.00. с. Бурдяківці. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Бесара

Асистенти арбітра: Антонів, Рута

Спостерігач матчу: Найко О.

Минулорічний чемпіон області, теребовлянська «Нива», матч 2 туру проводила у Великих Гаях, де зустрічалася із місцевою командою «Поділля-Агрон». Теребовлянці з перших хвилин матчу пішли на ворота суперників і ще до перерви забили два красеня-гола: відзначилися Олег Никеруй на 10 та Сергій Куріцький на 13 хвилинах матчу. Після перерви гості збільшили свою перевагу завдяки влучним пострілам Ігоря Сороцького (52 хвилина) та Юрія Беркити (65 хвилина), які довели рахунок до розгромленого. Господарі поля таки розмочили ворота гостей. На 87 хвилині матчу Кліпс Вадим забиває гол престижу і тим самим встановлює остаточний рахунок матчу 4:1 на користь теребовлянської «Ниви».

ФК «Поділля-Агрон» – ФК «Нива» – 1:4 (0:2)

Голи: Кліпс Вадим, 87ʼ – Никеруй Олег, 10ʼ, Куріцький Сергій, 13ʼ, Сороцький Ігор, 52ʼ, Беркита Юрій, з пенальті, 65ʼ

10 травня. 16.00. с. Великі Гаї. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Циганков

Асистенти арбітра: Скиба, Руцький

Спостерігач матчу: Венгренович В.

ФК «Бережани», віце-чемпіон минулого сезону, свій матч проводив на рідному полі, де зустрічався із кременецьким «Буревісником». Основні події цього матчу розгорнулися в першому таймі, коли на 12 хвилині гравець гостей Слоневський Богдан виводить кременецький «Буревісник» вперед. Але радість гостей тривала недовго: на 26 хвилині матчу завдяки влучному пострілу Клюснішенка Сергія господарі зрівнюють рахунок у цьому матчі. Цей рахунок протримався так і до кінця матчу.

ФК «Бережани» – ФК «Буревісник» – 1:1 (1:1)

Голи: Клюснішенко Сергій, 26ʼ – Слоневський Богдан, 12ʼ

10 травня. 16.00. м. Бережани. Міський стадіон.

Головний арбітр: Лаврієнко

Асистенти арбітра: Чорній, Колодніцький

Спостерігач матчу: Вонсик М.

Ще один матч відбувся у місті Зборів, де місцеві футболісти протистояли команді Державної Служба Охорони м. Тернопіль. Матч видався дуже напруженим, адже вже на 7 хвилині матчу команди лишилися в меншості із-за вилучення гравців: в господарів поле залішив Багрій Роман, а у гостей - Жига Роман. Рахунок першим відкрили гості на 29 хвилині завдяки влучному пострілу Романа Дмитра. Цей рахунок протримався до кінця першого тайму. В другому таймі господарі поля пішли на ворота суперників і спромоглися зрівняти рахунок: на 62 хвилині Комар Сергій забиває гол у ворота гостей і, як виявилося згодом, встановив остаточний рахунок матчу.

ФК «Зборів» – «ДСО» – 1:1 (0:1)

Голи: Комар Сергій, 62ʼ – Роман Дмитро, 29ʼ

10 травня. 16.00. м. Зборів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Гах

Асистенти арбітра: Ярема, Островський

Спостерігач матчу: Русанюк М.

Команда ФСК «Чортків» на своєму стадіоні «Харчовик» приймала географічних сусідів, команду ФК «Борщів». Молода команда гостей значно поступалася більш досвідченим господарям і це виразилося на рахунку матчу. Господарі розгромили гостей з рахунком 4:1. У першому таймі завдяки голам Ковальчука Віктора на 34 хвилині та Мельника Роман на 39 хвилині господарі виходять вперед. Після перерви господарі дальше наступали на ворота гостей і 58 хвилині Троян Корнелій робить рахунок 3:0, а на 84 хвилині Мельник Роман оформлює дубль, тим самим довівши рахунок до 4:0 на користь ФСК «Чортків». Гості спромоглися на 88 хвилині завдати влучного удару завдяки Маркітана Олександра і встановивши остаточний рахунок матчу 4:1 на користь господарів поля.

ФСК «Чортків» – ФК «Борщів» – 4:1 (2:0)

Голи: Ковальчук Віктор, 34ʼ, Мельник Роман, 39ʼ, 84ʼ, Троян Корнелій, 58ʼ – Маркітан Олександр, 88ʼ

10 травня. 16.00. м. Чортків. Стадіон «Харчовик».

Головний арбітр: Трач Борис

Асистенти арбітра: Чемний, Мричко

Спостерігач матчу: Садковський В.

«Збруч»  ФСК «Дністер» – 0:1 (0:1)

Голи: Рябий Михайло, 39ʼ

10 травня. 16.00. м. Підволочиськ. Місцевий стадіон «Колос».

Головний арбітр: Пендиківський

Асистенти арбітра: Кіцкай, Брик

Спостерігач матчу: Будівський І.

Детальний звіт про матч нашої команди і відкриття футбольного сезону в Заліщиках очікуйте найближчим часом.