На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Серпень » 13 » Результати матчів 1/16 Кубка України серед аматорів
17:43
Результати матчів 1/16 Кубка України серед аматорів

12 серпня першими матчами 1/16 фіналу стартував Кубок України серед аматорів 2015 року. Переможець та фіналіст турніру отримають право прийняти участь в Датагруп Кубку України сезону 2016/17 року.

Варто відмітити, що у цьогорічному розіграші беруть участь дві команди із Тернопільщини. Це теребовлянська «Нива», яка є минулорічни чемпіоном області та володарем кубка, а також новостворений футбольний клуб «Агро» із села Синьків, що представляє наш, Заліщицький, район, що радує. Теребовлянці перший матч проводили на власному полі із командою ФК «Зарінок» із села Тисовець, що у Чернівецькій області. Команди за 90 хвилин матчу так і не змогли порадувати вболівальників забитими м’ячами і тому закономірно, що матч закінчився нульовою нічиєю.

Натомість у іншому матчі представника Тернопільщини, вболівальники побачили цілих три м’ячі. Команда із нашого району, ФК «Агро», свій перший матч проводив на виїзді у місті Соснівка, Львівської області, із місцевою командою «Гірник». Гості першими вийшли вперед на 35 хвилині: це Мостовий зумів забити за синьківську команду. Але вже через шість хвилин господарі завдяки влучному удару Кашуби зуміли відновити перевагу. І коли вже здавалося, що матч так і закінчиться із нічийним рахунком, гравець команди господарів Дева, вже на доданих хвилинах, виводить «Гірник» вперед і тим самим встановлює остаточний рахунок матчу. Наша команда поступилася із мінімальним рахунком, але має хороші шанси за підсумками двох матчів вийти у наступний раунд змагань. Матч-відповідь між цими командами відбудеться 19 серпня, в середу, в селі Синьків на місцевому стадіоні. Запрошуємо вболівальників та прихильників футболу прийти на стадіон та підтримати команду. Початок матчу о 17.30 год. В цей день також свій матч-відповідь проведе й інший представник нашої області, теребовлянська «Нива», яка зіграє у селі Тисовець, що на Чернівеччині, із місцевою командою «Зарінок».

Наводимо інші результати 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів, які відбулися 12 серпня:

1. «Рух» (Винники, Львівської обл.) – «Гетьман» (Хмельницький) 4:0 (1:0)
Голи: Іванов, 28, 54; Шацьких, 83; Фурта, 90+1
Стадіон ім. Б. Маркевича. 300 глядачів

2. «Нива» (Теребовля, Тернопільської обл.) – «Зарінок» (Тисовець, Чернівецької обл.) — 0:0
Стадіон «Колос». 1400 глядачів

3. «Опір» (Львів) – ФК «Волока» (Чернівецька обл.) – 19 і 26.08.

4. «Маяк» (Сарни, Рівненської обл.) – «Збруч» (Волочиськ, Хмельницької обл.) – 19 і 26.08

5. ФК «Малинськ» (Рівненська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.) — 1:2 (0:0)
Голи: Брикса, 67 — Демків, 54; Теплий, 72
Сільський стадіон. 300 глядачів

6. «Гірник» (Соснівка, Львівської обл.) – «Агро» (Синьків, Тернопільської обл.) — 2:1 (1:1)
Голи: Кашуба, 41; Дева, 90+3 — Мостовий, 35
Стадіон ЗНЗ № 7. 300 глядачів

7. ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненської обл.) – 19 і 26.08.

8. ФК «Вінниця» – «Мал» (Коростень, Житомирської обл.) – 19 і 26.08.

9. «Ретро» (Ватутіне, Черкаської обл.) – «15 Громада» (Руданське, Вінницької обл.) — 3:2 (2:1)
Голи: Зубов, 7; Смущенко, 24; Богданов, 62 — Омельченко 10; Красій, 89 з пен.
Стадіон «Шахтар». 140 глядачів

10. СК «Коростень» (Житомирська обл.) – «Єдність» (Плиски, Чернігівської обл.) –19 і 26.08.

11. «Патріот» (Кукавка, Вінницької обл.) – ФК «Обухів» (Київська обл.) — 3:1 (1:1)
Голи: Пивовар, 12, 59; Рудий, 69 — Омельянов, 6
Стадіон СК «Нива» (Вінниця). 300 глядачів

12. «Олімпія» (Савинці, Полтавської обл.) – «Агробізнес TSK» (Ромни, Сумської обл.) — 0:2(0:1)
Голи: Лубашев, 7; Анцибор, 73
Стадіон «Ювілейний» (Пирятин). 250 глядачів

13. «Інгулець-2» (Петрове, Кіровоградської обл.) – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» (Білозірʼя, Черкаської обл.) – 19 і 26.08.

14. «Таврія-Скіф» (Роздол Запорізької обл.) – «Колос» (Хлібодарівка Херсонської обл.) — 2:1(0:1)
Голи: Кольков, 75; Савинчук, 90+4 — Кирик,11
Стадіон «Таврія-Скіф». 300 глядачів

15. ФК «Врадіївка» (Миколаївська обл.) – «Жемчужина» (Одеса) — 1:0 (0:0)
Голи: Рябцев, 46
Стадіон ФСК «Врадіївка». 1000 глядачів

16. «Авангард» (Каховка Херсонської обл.) – «Балкани» (Зоря Одеської обл.) — 0:1 (0:1)
Голи: Урсуленко, 45+3
Стадіон «Авангард». 300 глядачів

Матчі-відповіді пройдуть 19 серпня, а в парі № 16 – 26 серпня.

1 s@vko • 21:34, 14.08.2015
То в дужках результат першого тайму, я так розумію, я одразу подумав що то результат першої зутрічі...