П`ятниця, 29.03.2024, 16:14

Головна » 2015 » Травень » 7 » Результати 1 туру чемпіонату області з футболу
Результати 1 туру чемпіонату області з футболу

Герб Тернопільської області.jpeg     3 травня в чотирьох населених пунктах області стартував 26, за ліком, чемпіонат Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів.

В селі Бурдяківці, що на Борщівщині, місцева футбольна команда приймала гостей із міста Зборів. Відкрити рахунок вдалося гостям: на 11 хвилині матчу Мандзюк Іван забиває перший гол ФК «Зборів» в цьому чемпіонаті. Ще до перерви господарям вдалося зрівняти рахунок. Це Чеснік Павло відновлює рівновагу практично перед самим свистком на перерву. У другому таймі господарі поля будь-що намагалися записати у свій актив 3 очка і їм це вдалося. Добре нам відомий Заставецький Юрій на 88 хвилині з пенальті забиває переможний гол і тим самим заробляє для своєї команди 3 очка.

ФК «КАМ» – ФК «Зборів» – 2:1 (1:1)

Голи: Чеснік Павло, 42ʼ, Заставецький Юрій, 88ʼ, з пенальті – Мандзюк Іван, 11ʼ

03 травня. 16.00. с. Бурдяківці. Місцевий стадіон.

Головний арбітр: Ковальчук

Асистенти арбітра: Садковський І., Садковський Ю.

Спостерігач матчу: Циганков О.Д.

Минулорічний чемпіон області, теребовлянська «Нива», свій перший матч проводила у своєму рідному місті на міському стадіоні «Колос». Суперником була команда «Збруч» із міста Підволочиськ. Варто сказати, що гості не мали наміру здавались на милість чемпіонам і вже після першого тайму вели у рахунку 1:0. У кінці тайму гол за команду «Збруч» забив Гапанович Ігор. Оговтавшись після такої кінцівки першого тайму, теребовлянська «Нива» після перерви пішла наступом на ворота суперників і впродовж 20 хвилин зробила рахунок 3:1 на свою користь. Спочатку, на 47 хвилині Никеруй Юрій стає автором першого гола господарів у чемпіонаті, а згодом, на 53 і 66 хвилинах матчу, Сороцький Ігор оформлює перший дубль у цьому сезоні. Більше голів у цьому матчі глядачі на трибунах не побачили.

ФК «Нива» – ФК «Збруч» – 3:1 (0:1)

Голи: Никеруй Юрій, 47ʼ, Сороцький Ігор, 53ʼ, 66ʼ – Гапанович Ігор, 45ʼ

03 травня. 16.00. м. Теребовля. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Яблонський

Асистенти арбітра: Бучинський, Бельзецький

Спостерігач матчу: Мамус О.Д.

ФК «Бережани», віце-чемпіон минулого сезону, свій матч проводив на виїзді у м. Борщів, із місцевою командою. Молоді футболісти господарів значно поступалися більш досвідченим суперникам, і тому бережанці цілком логічно закінчили цей матч перемогою. Спочатку, на 33 хвилині першого тайму відзначився Клюшніченко Сергій, а подвоїв рахунок у другому таймі Абрамець Іван на 66 хвилині. Цілком прогнозована перемога гостей із Бережан.

ФК «Борщів» – ФК «Бережани» – 0:2 (0:1)

Голи: Клюшніченко Сергій, 33ʼ, Абрамець Іван, 66ʼ

03 травня. 16.00. м. Борщів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Русанюк

Асистенти арбітра: Ясюченя, Федунець

Спостерігач матчу: Філь М.А.

Ще один матч 3 травня відбувся у місті Кременець, де місцевий «Буревісник» приймав новачка чемпіонату, команду Державної Служба Охорони м. Тернопіль. Цілком несподівано вже на 8 хвилині Папіровський Віталій виводить гостей вперед. До честі господарів вони змогли зрівняти рахунок: на 25 хвилині влучний удар получився у Вітрука Михайла. Але недовго тримався нічийний рахунок: вже на 39 хвилині Жига Роман виводить команду ДСО вперед і, як виявилося згодом, встановив остаточний рахунок матчу.

ФК «Буревісник» – «ДСО» – 1:2 (1:2)

Голи: Вітрук Михайло, 25ʼ – Папіровський Віталій, 8ʼ, Жига Роман, 39ʼ

03 травня. 16.00. м. Кременець. Міський стадіон.

Головний арбітр: Бесара

Асистенти арбітра: Пиндиківський, Кицкай

Спостерігач матчу: Чайковський М.Ю.

Матч між командами ДЮСШ із м. Тернопіль та ФК «Поділля-Агрон» із Тернопільського району відбувся в середу, 6 травня. Матч виявився багатим на голи. Спочатку Скибіцький Станіслав на 15 хвилині виводить гостей вперед, але вже на 32 хвилині Бритковський Владислав відновлює паритет. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1. Все повторилося і в другому таймі: спочатку Алексєєвич Ярослав на 83 хвилині знову виводить команду «Поділля-Агрон» вперед, але вже за 2 хвилини Кривий Петро забиває гол і рахунок матчу знову стає нічийним. До кінця матчу команди зберегли свої ворота недоторканими, тим самим зберігши рахунок 2:2.

ДЮСШ – ФК «Поділля-Агрон» – 2:2 (1:1)

Голи: Бритковський Владислав, 32ʼ, Кривий Петро, 85ʼ – Скибіцький Станіслав, 15ʼ, Алексєєвич Ярослав, 83ʼ

06 травня. 17.00. м. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Мімнонов

Асистенти арбітра: Харчук, Загордній

Спостерігач матчу: Вересюк В.Я.

«Дністер» (м. Заліщики)  ФСК «Чортків» – 0:0 (0:0)

06 травня. 17.00. м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер».

Головний арбітр: Дупелич

Асистенти арбітра: Ясюченя, Ющишин

Спостерігач матчу: Королюк Я.І.

Детальний звіт про матч нашої команди і відкриття футбольного сезону в Заліщиках очікуйте найближчим часом.

Дані взяті із сайтів www.toff.te.ua і http://www.goalstream.org.

Переглядів: 549 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 0.0/0