На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Червень » 29 » Результати 10 туру чемпіонату області
11:54
Результати 10 туру чемпіонату області

Герб Тернопільської області.jpeg28 червня відбувся 10 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Наша команда свій матч 10 туру проводила на власному полі міського стадіону «Дністер», де приймала команду «ДСО» (Державна Служба Охорони) м. Тернопіль. Заліщицький футболісти здобули перемогу із рахунком 2:1, що дозолило їм тимчасово переміститися на другу сходинку турнірної таблиці, адже ФК «КАМ» свій матч 10 туру проведе пізніше. У першому таймі глядачі зуміли побачити лише один гол. Автором його став гравець господарів поля Тарабалка Іван, який на 37 хвилині головою замкнув передачу з флангу. Перший тайм так і закінчився з мінімальною перевагою «Дністра». У другому таймі господарі ще більше почали атакувати ворота суперників і на 67 хвилині Городинський Іван подвоює рахунок у матчі і збільшує перевагу заліщицького «Дністра». Гості зуміли забити гол престижу: вже на доданих хвилинах автором голу у наші ворота став Козовик Ігор, тим самим встановивши остаточний рахунок матчу 2:1 на користь господарів поля.

«Дністер» (Заліщики) – «ДСО» (м. Тернопіль) – 2:1 (1:0)

Голи: Тарабалка Іван, 37ʼ, Городинський Іван, 67ʼ – Козовик Ігор, 90ʼ

28 червня. 16.00. м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер».

Головний арбітр: Гах Андрій

Асистенти арбітра: Чорній Віталій, Письменний Андрій

Спостерігач матчу: Вонсик Вікторіо

Детальний звіт про матч нашої команди очікуйте найближчим часом.

У місті Зборів зустрічалися місцева однойменна команда та гості із Великих Гаїв, що в Тернопільському районі, команда ФК «Поділля-Агрон». Гості зуміли здобули перемогу із рахунком 2:0.

ФК «Зборів» – ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н) – 0:2

Голи:

28 червня. 16.00. м. Зборів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Ковальчук Віктор

Асистенти арбітра: Кіцкай Дмитро, Пендиківський Володимир

Спостерігач матчу: Садковський Володимир

ФК «Борщів» матч 10 туру мав грати на власному полі і приймати гостей із міста Кременець, місцеву команду «Буревісник». Але господарі, наскільки нам відомо, вже знялися із розіграшу обласної першості і тому гостям зарахована технічна перемога 3:0, а господарям – технічна поразка із рахунком 0:3.

ФК «Борщів» – ФК «Буревісник» (м. Кременець) – 0:3 (технічна перемога)

Голи:

2 червня. 16.00. м. Борщів. Міський стадіон.

Головний арбітр: Лаврієнко Сергій

Асистенти арбітра: Ярема Юрій, Рута Ростислав

Спостерігач матчу: Русанюк Михайло

Ще один матч відбувся у обласному центрі, де у парку «Топільче» молоді Футболісти ДЮСШ приймали команду ФСК «Чортків» з однойменного міста. Більш досвідчені гості, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці, здобули мінімальну перемогу із рахунком 1:0.

ДЮСШ (м. Тернопіль) – ФСК «Чортків» – 0:1

Голи:

21 червня. 16.00. м. Тернопіль. Стадіон ДЮСШ.

Головний арбітр: Бучинський Богдан

Асистенти арбітра: Антонів Богдан, Колодніцький Роман

Спостерігач матчу: Найко Олександр

Матч між командами ФК «КАМ» – ФК «Збруч» та ФК «Нива» – ФК «Буревісник» перенесли на пізнішу дату, оскільки футболісти цих команд беруть участь у фінальній частині сільських, спортивних ігор, які минулими вихідними пройшли у місті Скалаті, Підволочиського району. Точну дату і час проведення цих матчі буде відомо пізніше.