На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Серпень » 10 » "Дністер" здобуває фантастичну перемогу у Чорткові та інші результати 12 туру чемпіонату області ОБНОВЛЕНО
14:21

ПРОСТО МОЛОДЦІ! …Йдуть останні хвилини матчу, наша команда за шаленої підтримки своїх вболівальників, до речі, в меншості, кинулись на штурм воріт суперника. Спочатку Михайло Рябий із-за штрафного удару попадає в штангу, потім Ярослав Олексів в падінні через себе пробиває по воротах суперників, воротар чудом відбиває цей удар, згодом ще був удар від Івана Тарабалка, який на себе взяла перекладина воріт господарів. А вже у наступній атаці наша команда завдяки влучному удару того ж таки Івана Тарабалки забиває такий бажаний і потрібний гол, тим самим здобуваючи для своєї команди перемогу над принциповими суперниками.

Саме таким вступом я хочу почати огляд стартового матчу другого кола чемпіонату Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів, в якому заліщицький «Дністер» на виїзді зустрічався із географічними сусідами, принциповими суперниками, командою ФСК «Чортків» на міському стадіоні «Харчовик» міста Чортків. Але давайте все по порядку.

В неділю, 9 серпня, стартувало друге коло обласної першості з футболу серед аматорських колективів. Наша команда матч 12 туру проводила на виїзді із командою ФСК «Чортків». Як я вже писав у анонсі до цього матчу, наша команда у перериві підсилилася кількома виконавцями. Зокрема, до команди приєдналися Богдан Скибінський, Іван Джус та Тарас Лилик. Також після травми був готовий допомогти своїй команді незмінний її лідер, капітан команди, Роман Буртник. З певних причин взяти участь у цьому матчі не змогли Роман Семенюк, Андрій Базюк, Олександр Гнида та Тарас Лилик. Отже, наша команда вийшла у такому складі: Іван Мельник – воротар, центральну пару захисників склали Ярослав Олексів та Роман Буртник, лівого і правого захисників грали, відповідно, Роман Левицький та Андрій Ковалишин, центральні захисники – Богдан Скибінський та Михайло Рябий, правий вінгер – Андрій Пилипюк, лівий – Євген Гурін, нападники – Іван Тарабалка та Володимир Леськів. На заміні були: Олександр Шацький – воротар, Ігор Рацин, Іван Городинський, Віктор Піхлик та Іван Джус – гравці у полі.

Перший тайм між командами пройшов у дуже напруженій боротьбі із малою кількості моментів для взяття воріт. Найкращим моментом заліщицького «Дністра» для взяття воріт суперників можна назвати момент у середині першого тайму, коли після подачі Михайла Рябого із штрафного удару Івану Тарабалку не вистачило декілька сантиметрів для того, щоб дотягнутися до м’яча і переправити його у сітку воріт чортківчан. Також були й інші напівмоменти у нашої команди для взяття воріт, але десь забракло техніки, десь фортуна була не на нашій стороні. Щодо господарів поля, то вони такаж мали кілька напівмоментів для того, щоб відкрити рахунок у цьому матчі, але перший тайм так і закінчився із нулями на табло. Якщо охарактеризувати перший тайм в цілому, то можна сказати, що гра проходила із перемінним успіхом: десь одна команда більше володіла ініціативою, десь – друга. Ніхто не хотів поступатися у такому принциповому матчі і тому закономірні нулі після першого тайму. Ще хочеться сказати про те, що господарі поля не цуралися порушувати правила проти гравців нашої команди, а в деяких епізодах навіть дуже жорстко грали суперники, за що і отримували попередження у вигляді жовтих карточок від головного арбітра матчу.

Другий тайм активніше розпочали господарі поля, наші вдало оборонялися і контратакували. А на 52 хвилині стався, напевно, визначальний момент у цьому матчі. У ігровому зіткненні отримує травму наш крайній захисник Андрій Ковалишин і ще при цьому порушує правила, отримує для себе другу жовту картку, яка автоматично перетворилася у червону, залишаючи тим самим команду у меншості. Зразу після цього відбулася заміна у нашій команді: замість Володимира Леськіва на поле вийшов Іван Городинський, який дуже вдало увійшов у гру. Господарі, граючи у більшості, почали атакувати ворота суперників, створюючи моменти біля воріт Івана Мельника. Їхній тренер навіть випустив на поле номінального третього форварда для того, щоб здобути перемогу і постійно підганяв свою команду йти вперед. Але вдала гра наших футболістів у захисті завадила чортківських футболістам забити бодай м’яч у наші ворота. Пригадується момент, коли один із гравців господарів поля виходив сам на сам із воротарем заліщицької команди, але Іван Мельник випередив його і вибив м’яч подальше від своїх воріт. Натомість наші футболісти раз по раз виходили у контратаки, загрожуючи воротам суперників. І коли вже здавалося, що матч так і закінчиться нульовою нічиєю, вони створили маленький «подвиг». Йшла 90 хвилина матчу, вболівальники із Заліщиків, який на цій грі було більше п’ятдесяти, завелись на трибунах і «погнали» своїх улюбленців на ворота господарів. У футболістів «Дністра» ніби відкрилося друге дихання, буквально на протязі 2-3 хвилин вони двічі попадають в штангу і перекладину воріт господарів. В першому випадку зі штрафного пробивав Михайло Рябий, в другому з ігри – Іван Тарабалка. Ще один момент в цей час створив Ярослав Олексів, який точно пробивав через себе і тільки чудом воротар господарів врятував свої ворота від гола. Гол назрівав, у що щиро вірили прихильники команди і на третій компенсованій арбітром хвилині Іван Тарабалка забиває такий бажаний, вистражданий, необхідний гол. Емоції, які вирували у фан-секторі заліщицьких вболівальників та й у серцях самих футболістів, не можна ні словом передати, ні пером описати. Після забитого м’яча команда гостей зробила заміну: замість граючого головного тренера команди Ярослава Олексіва на поле вийшов Віктор Піхлик, а вже через хвилину головний арбітр матчу Соломчак Тарас дає фінальний свисток, який сповістив про неймовірну і фантастичну перемогу нашої команди. Натомість господарі поля просто не вірили у те, що вони граючи практично цілий тайм у більшості, на останній хвилині матчу пропускають гол і тим самим програють цей матч. Вже по завершенню матчу у чортківських футболістів було таке відчуття, що матч проходив у місті Заліщики, а не на їхньому полі. Хочеться сказати велике дякую усій команді за спортивний дух, волю до перемоги і за те, що навіть після вилучення не опустили руки і врешті-решт в кінці дотиснули суперника і здобули вкрай необхідну перемогу. Також хочеться побажати швидкого одужання нашому захиснику Андрію Ковалишину, який ціную травми та вилучення, зупинив потенційно небезпечну атаку господарів поля.

ФСК «Чортків» – «Дністер» (Заліщики) – 0:1 (0:0)

Голи: Тарабалка Іван, 93ʼ

09 серпня. 16.00. м. Чортків. Міський стадіон «Харчовик».

Головний арбітр: Соломчак Тарас

Асистенти арбітра: Пиндиківський Володимир, Кіцкай Дмитро

Спостерігач матчу: Королюк Ярослав

В цьому турі чемпіонату області, крім чортківського матчу, відбулася тільки гра в Підволочиську, де місцевий ФК «Збруч» поступився лідеру обласного чемпіонату «Ниві» з Теребовлі з рахунком 1:3.

ФК «Збруч» – «Нива» (Теребовля) – 1:3

Голи: Гапанович Ігор, 84ʼ - Сороцький Ігор, 24ʼ, Куріцький Сергій, 48ʼ, Сороцький Владислав, 58ʼ

09 серпня. 16.00. м. Підволочиськ. Міський стадіон «Колос».

Головний арбітр: Басара Богдан

Асистенти арбітра: Мімнонов Олег, Бельзецький Василь

Спостерігач матчу: Боднар Ярослав

Інші три матчі цього туру з різних причин не відбулися, тому вони перенесені на 23 серпня. В 13 турі «Дністер» прийматиме ФК «Збруч» із Підволочиська, матч відбудеться 16 серпня о 16 годині на міському стадіоні «Дністер». Запрошуємо вболівальників і людей не байдужих до футболу прибути на гру і підтримати нашу команду.