На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Користувачів: 0

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » "Дністер" громить ФК "Зборів" на їхньому полі
17:55
"Дністер" громить ФК "Зборів" на їхньому полі

Перенесений матч 18 туру з 27 на 30 вересня, середу, «Дністер» зіграв в Зборові з однойменною командою і переміг з рахунком 4:0. Переміг заслужено, як кажуть записав свої законні три залікові бали в турнірну таблицю, після цього виграшу в команди їх стало 37. Таким чином за 3 матчі, які залишилось зіграти команді до закінчення обласної першості, вона зберігає 2 місце в табелі про ранги. На третьому місці перебуває ФК «КАМ» з 35 очками, але в нього є гра в запасі, тобто він проведе ще 4 матчі в цьому чемпіонаті. В цьому турі, до речі, він переміг на своєму полі команду «ДСО» з обласного центру.

А тепер коротко про перебіг подій на футбольному полі в Зборові. Треба прямо сказати, що команда господарів мало дещо кращий вигляд в порівнянні з матчем першого кола в Заліщиках, де вона поступилася з рахунком 0:5. Заліщани забили перший швидкий гол вже на 7 хвилині матчу, відзначився кращий бомбардир команди Іван Тарабалка. На 10 хвилині мав реальний шанс відзначитись Іван Щербак, на жаль, м’яч просвистів після його удару рядом зі стійкою воріт. А на 19 хвилині Михайло Рябий забиває другий м’яч у ворота господарів. На 28 хвилині воротар рятує господарів від голу після удару нашого правого півзахисника Андрія Пилипʼюка, він же на 35 хвилині знову не використовує свій шанс відзначитись. І тільки на 38 хвилині господарі поля створюють небезпечний момент біля наших воріт, де невдало вийшов з воріт наш голкіпер, але все закінчилось для нас добре. Це був єдиний в першому таймі більш-менш реальний шанс в господарів, щоб забити гол у ворота гостей. А через три хвилини по тому гол в роздягальню забиває Євген Гурін, цим самим доводить рахунок до розгромного.

В другому таймі тренери «Дністра» проводять ряд замін, на поле вийшли: Олександр Шацький, Юрій Гричан, Владислав Токарчук, Ярослав Олексів. Гра в другому таймі плавно перейшла, скажемо так, в тренувальний процес, заліщани грамотно тримали м’яч, розігрували комбінації в центрі поля. Тим не менше на 65 хвилині Іван Городинський та на 68 хвилині Євген Гурін втратили свої шанси забити голи, обидва пробили дещо вище воріт господарів. А на 71 хвилині кращий бомбардир команди і обласної першості Іван Тарабалка забиває свій другий гол в матчі і встановлює підсумковий результат. На 82 хвилині Ярослав Олексів, наш головний тренер, який вийшов на заміну, наносить свій фірмовий удар по воротах господарів, але воротар бере його. В другому таймі в господарів поля не було жодного навіть напівмоменту для взяття воріт гостей.

Інші матчі туру закінчилися з такими рахунками: ФК «Збруч» – ФСК «Чортків» – 1:1, ДЮСШ – ФК «Буревісник» – 0:8, ФК «КАМ» – «ДСО» – 2:1, ФК «Поділля-Агрон» – ФК «Бережани» – 0:1.

В 19 турі, який відбудеться 4 жовтня, в неділю, наша команда вихідна і тільки 11 жовтня, в 20 турі на стадіоні «Дністер» господарі прийматимуть ФК «Буревісник» з Кременця. Початок матчу о 15 годині. Запрошуємо вболівальників прийти на стадіон і цим самим підтримати свою команду.