П`ятниця, 29.03.2024, 04:06

Головна » 2015 » Травень » 27 » Анонс матчу "Дністер" - ДЮСШ і 5 туру чемпіонату області
Анонс матчу "Дністер" - ДЮСШ і 5 туру чемпіонату області

Герб Тернопільської областіСьогодні, 27 травня, відбудеться 5 тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів.

ФК «Дністер» матч цього туру проведе на власному полі із молодими футболістами ДЮСШ із міста Тернопіль. ДЮСШ м. Тернопіль є постійним учасником змагань першості області. Команду по праву можна вважати міцним середняком чемпіонату, на високі місця вона ніколи не претендувала, але попсувати нерви може кожній команді. Не виняток буде і цей матч, адже у попередньому турі молоді футболісти із ДЮСШ мінімально поступилися минулорічному чемпіону першості, команді «Нива» із м. Теребовля, із рахунком 0:1. Як показав цей матч, футболісти із обласного центру не будуть здаватися на милість господарям.

Тернопіль (до 1944 року — Тарно́поль, Тарно́піль) — місто на Заході України, політико-адміністративний, економіко-діловий та культурний центр Тернопільської області. Один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина. Розташоване на річці Серет. У Тернополі перетинаються важливі автомобільні: автодороги Н02, М12, E50, М19 (E85), Н18, Р39, Р41, Р43 — та залізничні шляхи. Єдине місто обласного значення Тернопільської області. Обслуговується міжнародним аеропортом «Тернопіль», що знаходиться у східній частині міста. Покровителем міста вважають святу Теклю. До Другої світової війни вівтар з її зображенням знаходився у Домініканському костелі — нині церкви Непорочного зачаття Матері Божої. Населення — 217 тис. осіб (2014). Тернопіль займає площу 7268 га.

Минулого року між командами були зафіксовані такі результати: у першому колі наша команда на своєму полі із мінімальним рахунком 1:0 здолала опір молодих футболісті, а у другому колі ще більше виграла у сьогоднішніх суперників із рахунком 3:0, але вже на їхньому полі. В минулому турі команди свої матчі програли: як я вже писав вище, ДЮСШ на своєму полі програли теребовлянській «Ниві» із рахунком 0:1, а заліщицький «Дністер» на виїзді в селі Бурдяківці, Борщівського району програв місцевій команді «КАМ» із рахунком 2:3. Після чотирьох турів у активі ФК «Дністер» 7 очок і п’яте місце у турнірній таблиці, у ДЮСШ м. Тернопіль – 1 і перебування на передостанній, 11, позиції у турнірній таблиці. Початок матчу о 17 годині. Отже, чекаємо безкомпромісної та спортивної боротьби на футбольному полі, а також бажаємо перемоги нашій команді. Також не забуваємо брати участь у конкурсі прогнозів, де за підсумками першого етапу будуть розігруватися цінні призи.

Чемпіонат Тернопільської області з футболу

серед аматорських колективів

5 тур, 27.05.2015р., неділя

Герб Дністер Заліщики

«Дністер»

(м. Заліщики)

:

ДЮСШ

(м. Тернопіль)

м. Заліщики. Міський стадіон «Дністер». 17.00

Арбітр матчу: Трач Богдан

Асистенти арбітра:

Федунець Володимир, Русанюк Владислав

Спостерігач (інспектор) матчу:

Вересюк Ярослав

Прогноз fc-dnister.at.ua – 3:0

Також в цей день відбудуться й інші матчі 5 туру. Теребовлянська «Нива», яка займає першу сходинку у турнірній таблиці, на своєму поміряється силами із командою ФК «Зборів». У місті Борщів відбудеться місцеве дербі між командами ФК «Борщів» і ФК «КАМ» із села Бурдяківці цього ж району. Кременецький «Буревісник» на рідному стадіоні буде екзаменувати футболістів із команди ФК «Поділля-Агрон» із села Великі Гаї Тернопільського району. Підволочиський «Збруч» завітає в гості до міста Збараж, де зустрінеться із командою «ДСО», яка свої домашні матчі проводить у цьому місті. Наші географічні сусіди, команда ФСК «Чортків», здійснить вояж до міста Бережани, де зустрінеться із місцевою, однойменною командою. Початок усіх матчів о 17 годині.

Переглядів: 525 | Додав: dydka85 | Рейтинг: 0.0/0