П`ятниця, 29.03.2024, 08:33

Головна » Архів матеріалів

17 квітня 1980 р., в мальовничому селі Угриньківці на Заліщанщині, народився головний тренер ФК «Дністер» Ярослав Васильович Олексів. Людина, яка пройшла шлях від футболіста до тренера, в кар’єрі та житті якої були як злети, так і падіння.

Я.В. Олексів – особливих рекомендацій не потребує! Його цінують не лише за професіоналізм та колосальну працездатність, Він має багато інших цінних якостей спеціаліста і Людини.

В цей день колектив сайту, а також усі щирі та вірні вболівальники команди вітають Ярослава Васильовича зі святом і шлють найщиріші вітання з побажанням щастя, добра, довголіття, наснаги в усіх починаннях, многих Вам літ. Бажаємо, щоб Ви, разом з «Дністром», підкорили обласний футбольний Олімп – стали чемпіонами області, володарями кубка області, а в майбутньому примножували і підкорювали інші футбольні вершини! А ми, в свою чергу, будемо й надалі приходити на трибуни стадіону і підтримувати Вас і наш рідний клуб!

З повагою: колектив сайту та усі щирі та вірні вболівальники команди.

Переглядів: 573 | Додав: k1ll0k | Дата: 20.04.2015 | Коментарі (0)

У суботу, 18 квітня, о 16 годині відбудеться товариський матч між командами "Дністер" Заліщики та ФК "Чортків". Матч відбудеться в смт. Заводське (Чортківський р-н.) на місцевому стадіоні.

Також, стало відомо, що чемпіонат Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів стартує 26 квітня. Точна кількість команд і календар ігор поки що не відомий. Як тільки нам стане відомо кількість учасників і календар ігор, він буде опублікований на сайті

Переглядів: 569 | Додав: k1ll0k | Дата: 16.04.2015 | Коментарі (0)

Колектив сайту вітає ФК "Дністер", усіх прихильників та вболівальників футболу та нашої команди зокрема з Великодніми святами.

Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос – здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Переглядів: 527 | Додав: k1ll0k | Дата: 15.04.2015 | Коментарі (0)

У березні футбольний клуб «Дністер», під керівництвом президента Ігоря Івановича Білінського з новим головним тренером Ярославом Васильовичем Олексівим, розпочав інтенсивні тренування в плані підготовки до 26 чемпіонату області, який попередньо заплановано обласною федерацією футболу розпочати 19 квітня.

«Дністер» зберіг склад, в якому команда грала в минулорічному чемпіонаті, де була четвертою. З певних причин з того складу в команді не будуть грати в цьому чемпіонаті: Михайло Чмола, Андрій Хоптовий, Богдан Гусляк, Юрій Кузь, Роман Равлик, Тарас Лилик. Так Юрій Кузь, вихованець Заліщицького футболу буде грати за одну із команд в Польщі, якому ми щиро бажаємо достойних виступів. Тарас Лилик разом із сім’єю виїхав на постійне місце проживання в Португалію.

А зараз на перегляді в команді перебувають ряд новачків, які мають реальні шанси поповнити ряди команди. Це вихідці із району: Іван Мельник – воротар, Іван Тарабал ... Читати далі »

Переглядів: 739 | Додав: k1ll0k | Дата: 06.04.2015 | Коментарі (0)