На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Серпень » 03

В суботу, 1 серпня, в рамках підготовки до 2 кола чемпіонату області, «Дністер» провів товариський матч з командою ФК «Волока» з однойменного села Чернівецької області. Нагадаю, що саме ця команда виграла перехідний кубок пам’яті П.І. Ковальчука, який традиційно проводився на міському стадіоні «Дністер» весною цього року. Команда ФК «Волока» грає в чемпіонаті Чернівецької області і після першого кола перебуває в групі лідерів, цим підкреслюю, що наші футболісти грали проти достойного суперника. «Дністер» вийшов на цей матч дещо в експериментальному складі, пробувались футболісти, які мають реальні шанси заграти в нашій команді в другому колі. Прізвище та ім’я потенційних новачків, звичайно, ми називати не будемо. Отже, в цьому матчі в стартовому складі на поле виходили: Іван Мельник – воротар, гравці в полі: Ярослав Олексів, Андрій Ковалишин, Роман Буртник, Роман Левицький, Євген Гурін, Андрій Пилипʼюк, Михайло Рябий та 3 три гравці, які перебувають на перегляді. Перебували в запасі і виходили на заміну: Олександр Шацький, Іван Городинський, Віктор Піхлик. З різних причин в цей день в команді були відсутні: Іван Тарабалка, Володимир Леськів, Юрій Гричан, Ігор Рацин, Владислав Токарчук, Назар Стратій, Андрій Базюк, Роман Семенюк, Олександр Гнида.

Цей цікавий, видовищний матч закінчився бойовою нічиєю – 2:2. Рахунок відкрили на 3 хвилині матчу заліщицькі футболісти, красивий, трудовий гол забив футболіст, який перебуває на перегляді. Наші футболісти мали реальні шанси, особливо в першому таймі, довести рахунок до розгромленого, так на 17 хвилині після удару Євгена Гуріна воротар господарів чудом зреагував і паривував з ... Читати далі »

Переглядів: 910 | Додав: dydka85 | Дата: 03.08.2015 | Коментарі (0)