На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Липень » 09

В День великого християнського свята – Івана Христителя – 7 липня на міському стадіоні «Дністер» відбулися два півфінальні матчі розіграшу кубка району.

О 16 годин в першому двобої зійшлися ФК «Угриньківці» та ФК «Заліщики», команди, які відповідно у 2012 і 2011 роках володіли всіма футбольними трофеями в районі. Тобто були чемпіонами та володарями кубка і суперкубка району. А в цьогорічному розіграшу команда із Заліщик розпочала боротьбу за кубок фактично із 1/4  фіналу, так як виборювати його виявило бажання тільки 15 команд і в 1/8 фіналу вона була без пари. Було саме для неї зроблено цей виняток, як для володаря кубка 2014 року. В 1/4 фіналу ФК «Заліщики» в гостях перемогли ФК «Солоне» із рахунком 2:0, а вдома у матчі-відповіді несподівано поступився – 2:3. Футболісти із Угриньковець на шляху до цього півфіналу здолали в 1/8 фіналу команду із Новосілки, вигравши обидва матчі: спочатку вдома із рахунком 6:0, а згодом і на виїзді – 2:1. У 1/4 фіналу вони спочатку зіграли внічию із ФК «Добрівляни» на їхньому полі, а вдома здобули мінімальну перемогу – 1:0. Веду до того, що в цій парі зійшлися згідно сітки розіграшу кубка району титуловані суперники, гідні один одного. Матч почався без розвідки, суперники добре знають один одного, ніхто не хотів програвати. Із стартових хвилин матчу дещо мали перевагу футболісти із Угриньковець, але як часто буває на 39 хвилині саме вони пропускають перший гол у свої ворота, автором м’яча став Білоус Назар. Треба віддати належне угринькіським футболістам, вони досить швидко отямилися після «холодного душу» і на 43 хвилині Ковалишин Андрій, який після пропущеног ... Читати далі »

Переглядів: 779 | Додав: dydka85 | Дата: 09.07.2015 | Коментарі (0)

Герб Тернопільської області.jpeg4 і 5 липня відбувся заключний тур першого кола чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів.

Наша команда свій матч 10 туру проводила на виїзді у місті Бережани, де зустрічалася із місцевою однойменною командою. Цей матч почався з атак господарів на ворота гостей, перших 20-25 хвилин вона володіли мінімальною перевагою, скажемо так, хотіли забити швидкий гол. Починаючи з середини першого тайму гості вирівняли гру і вже до закінчення його вони повністю володіли ініціативою, перший тайм команди закінчили мирно, так як і цілий матч. На 35 хвилині матчу лідер атак «Дністрі» Тарабалка Іван вийшов сам на сам з воротарем господарів, але нажаль не зумів обіграти його. Досить небезпечно для господарів пробивав, в падінні через себе, по їхніх воротах Гурін Євген, м’яч в лічених сантиметрах пролетів біля стійки воріт. Ще в одному епізоді той же Гурін пробивав по воротах суперників, але м’яч промайнув у кількох сантиметрах від дев’ятки воріт. В другому таймі незначне ушкодження отримав Базюк Андрій і на поле вийшов Гричан Юрій. В кінці матчу ще одна атака гостей повинна була закінчитись взяттям воріт господарів, тільки чудо врятувало їх від голу. В господарів за цілий матч не було жодного гострого моменту для взяття воріт гостей, вони ні разу не пробили в рамку їхніх воріт.

ФК «Бережани» – «Дністер» (Заліщики) – 0:0 (0:0)

05 липня. 16.00. м. Бережани. Міський стадіон «Нива».

Головний арбітр: Ясюченя Володимир