На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 12

В другому турі обласної першості з футболу, команда «Дністер» грала в гостях, в Підволочиську з місцевим футбольним клубом «Збруч».

Господарі організували гарне, святкове відкриття сезону 2015 року, так як їхня команда проводила перший матч на своєму полі, а гру першого туру вона грала в Теребовлі і нажаль програла господарям із рахунком 1:3. «Дністер» з перших стартових хвилин гри ринувся в атаку, команда була налаштована тільки на перемогу. Перша домашня нічия в стартовій грі добавила футболістам спортивної злості, адже було фактично втрачено таких важливих 2 залікові бали. Перший тайм пройшов при беззаперечній перевазі гостей з берегів Дністра, з міста Заліщики, і тільки брак майстерності при завершенні атак завадив їм забити більше одного голу. Це на 40 хвилині гри наш лідер середини поля, півзахисник Михайло Рябий із-за меж штрафного майданчика забиває красень-гол. Ще раз повторюсь, наші хлопці мали реальні шанси забити у ворота господарів значно більше м’ячів, особливо у першому таймі.

Друга половина матчу також була за нами, правда господарі після перерви дещо посилили натиск на наші ворота і були в них навіть напівмоменти для того, щоб забити гол у відповідь. Команда «Дністер» в цьому матчі завоювала такі важливі 3 бали в турнірну таблицю першості і після 2 турів з 4 очками перебуває на 6 позиції серед 12 команд-учасниць.

Матч 3 туру «Дністер» зіграє вдома в середу, 20 травня з командою «Поділля-Агрон& ... Читати далі »

Переглядів: 598 | Додав: dydka85 | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

Герб Тернопільської області.jpeg      10 травня в 6 населених пунктах нашої області продовжився чемпіонат з футболу серед аматорських колективів. В цьому турі було зафіксовано 2 перемоги господарів поля (ФСК «Чортків» і ФК «КАМ»), 2 перемоги гостьових команд («Дністер» і «Нива») і ще 2 матчі закінчилися з нічийними результатами. Тепер детальніше розглянемо усі матчі 2 туру. Звіт про матч нашої команди буде опубліковано окремою статтею.

В селі Бурдяківці, що на Борщівщині, місцева футбольна команда приймала молодих футболістів ДЮСШ. Більш досвідчені господарі поля ще у першому таймі зробили вагомий внесок для перемоги в цьому матч, забивши молодим футболістам 2 голи. Спочатку на 6 хвилині Заставецький Юрій відриває рахунок у цьому матчі, а згодом Ільчишин Назар на 16 хвилині подвоює перевагу господарів. Ще один гол господарі матчу провели в кінці матчу: на 87 хвилині відзначився Бадло Андрій, тим самим встановивши остаточний рахунок матчу 3:0 на користь ФК «КАМ». Також варто відмітити, до гості цей матч догравали в меншості: на 65 хвилині з полу було вилучено Блащишина Романа за другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

ФК «КАМ» – ДЮСШ – 3:0 (2:0)

Голи: Заставецький Юрій, 6ʼ, Ільчишин Назар, 16ʼ, Бадло Андрій, 87ʼ

10 травня. 16.00. с. Бурдяківці. Місцевий стадіон.

... Читати далі »

Переглядів: 539 | Додав: dydka85 | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

В неділю, 10 травня, відбулися перші матчі 1/4 фіналу розіграшу кубка Заліщицького району з футболу.

ФК «Заліщики», який є володарем кубка, свій перший матч зіграв на виїзді у селі Солоне. Фаворитом цього протистояння звичайно є футболісти заліщицького клубу, що вони і довели вже у першому матчі. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь гостей із міста Заліщики. ФК «Заліщики» практично гарантували собі місце в півфіналі. ФК «Добрівляни» на своєму полі розписали мирову нічию із командою ФК «Угриньківці», матч закінчився з рахунком 1:1. В інших двох матчах вболівальники побачили більше голів, ніж двох попередніх. ФК «Товсте» на рідному стадіоні виграв із рахунком 3:1 у команди ФК «Дорогичівка», а ФК «Ворвулинці» були сильнішими над командою ФК «Устечко», обігравши їх з рахунком 3:2. Матчі-відповіді, які мають відбутися вже цієї неділі, 17 травня, на полях тих команд, які грали на виїзді, обіцяють бути захоплюючі і немає явних команд, які собі вже гарантували місце в півфіналі.