Четвер, 18.04.2024, 17:56

Головна » 2015 » Квітень » 28

Зі стартом чемпіонату області з футболу стартує великий турнір прогнозистів. Перший матч, який бере участь у турнірі, буде матч 1 туру чемпіонату області з футболу між командами «Дністер» (м. Заліщики) та ФСК «Чортків». Гра відбудеться на міському стадіоні «Дністер» м. Заліщики 6 травня. Початок матчу о 17 годині. Просимо прихильників та вболівальників футболу і нашої команди зокрема, відправляти свої прогнози на цей матч. Для цього потрібно зайти на розділ «Конкурс прогнозів», вести своє прізвище та імʼя, номер телефону і рахунок матчу. Прогнози будуть прийматися до 16.50 години 06 травня 2015 року. Всі прогнози, які будуть подані після 16.50 не будуть зараховані. Велике прохання вчасно і розсудливо ставити свої прогнози.

редактор сайту

Переглядів: 513 | Додав: dydka85 | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

Герб ТОФФ.png          Цієї неділі стартує ХХVI, за ліком, чемпіонат Тернопільської області з футболу серед аматорських колективів. В цьогорічному розіграші виявили бажання взяти участь 14 команд. Представляємо команди-учасниці чемпіонату області з футболу: «Дністер» (м. Заліщики), ФК «КАМ» (с. Бурдяківці, Борщівський р-н.), ФК «Зборів», ФК «Козова», ФК «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н.), ФК «Нива» (м. Теребовля) ФК «Збруч» (м. Підволочиськ), ФСК «Чортків», ДЮСШ (м. Тернопіль), ФК «Копичинці», ФК «Борщів», ФК «Бережани», ФК «Буревісник» (м. Кременець) та «УДСО» (м. Тернопіль). За регламентом змагань команди зіграють в два кола, тобто по два матчі: вдома і на виїзді. В першому турі наша команда в себе вдома прийме географічних сусідів і принципового суперника – команду ФСК «Чортків». Згодом очікуйте на сайті повний календар матчів І кола чемпіонату Тернопільщини з футболу. Анонс першого матчу ФК «Дністер» та цілого 1 туру очікуйте в найближчі дні.

Переглядів: 2327 | Додав: dydka85 | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

22 квітня в офісі комунального підприємства фізкультурно-спортивного товариства «Колос», його директором Ігорем Степановичем Мамалигою та головою районної федерації футболу Лопушняком Василем Федоровичем, було проведено жеребкування розіграшу кубка району з футболу. Взяти участь в цьогорічному розіграші виявило бажання 15 команд району, представники яких прибули на цей захід і взяли участь в жеребкуванні. По домовленості між ними команди були умовно поділені на 2 групи за територіальним принципом: північну і південну зони. Відповідно по результатах сліпого жеребкування в кожній із груп було сформовано 4 пари, які зустрінуться між собою в 1/8 фіналу. Чвертьфіналісти визначаться за результатами двох матчів, вдома та на виїзді.

Чвертьфінальні пари складуть 4 команди кожної зони, також в півфіналах будуть зустрічатись команди своїх зон. Тільки у фіналі зустрінуться команди, практично переможці-фіналісти із своїх груп (зон). Перші матчі 1/8 фіналу розіграшу відбулися 26 квітня, а матчі-відповіді – 3 травня, чвертьфінальні матчі будуть проводитися 10 і 17 травня, півфінальні – 7 липня, фінал заплановано на 24 серпня. Півфінали і фінал будуть зіграні на міському стадіоні «Дністер» м. Заліщики і пройдуть з одного матчу.

В неділю, 26 квітня, відбулися перші матчі 1/8 фіналу кубка району, де були зафіксовані такі результати:

ФК «Солоне» – ФК «Касперівці» – 1:2;

ФК «Кулаківці» &ndas ... Читати далі »

Переглядів: 646 | Додав: dydka85 | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)