На якому місці закінчимо чемпіонат області?

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Серпень » 25

В День 24 річниці Незалежності України, 24 серпня, о 18 годині на міському стадіоні «Дністер» відбувся фінальний матч розіграшу кубка району, в якому зустрічалися ФК «Угриньківці» і ФК «Ворвулинці».

До фінального матчу команди подолали такий шлях. Футболісти із Угриньковець 1/8 фіналу переграли команду із Новосілки, вигравши обидва матчі: спочатку вдома із рахунком 6:0, а згодом і на виїзді – 2:1. У 1/4 фіналу вони спершу зіграли внічию 1:1 із ФК «Добрівляни» на їхньому полі, а вдома здобули мінімальну перемогу – 1:0. У півфіналі вони були сильнішими за ФК «Заліщики», обігравши їх з рахунком 3:2. ФК «Ворвулинці» в 1/8 фіналу кубка вдома перемогли команду із Нагірян 4:1, а на виїзді зіграли внічию – 1:1. В 1/4 фіналу двічі обіграли ФК «Устечко»: спочатку вдома 3:2, а потім і на виїзді – 3:0. В 1/2 фіналу ворвулинські футболісти здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0 над командою ФК «Дорогичівка».

Матч обслуговувала кваліфікована суддівська бригада арбітрів в складі: Володимир Гронський – головний арбітр, асистенти арбітра – Михайло Брик і Віктор Рєпічев. Гра розпочалася без розвідки, адже команди добре знають одне одну, в першості і розіграшу кубка району вони беруть участь постійно. Вже на 3 хвилині ворвулинські футболісти біля лінії свого штрафного майданчика порушують правила і капітан з Угриньковець Ярослав Олексів зі штрафного забиває красень-гол. До честі хлопців із Ворвулинець, вони знайшли в собі сили, проявили волю до перемоги, пішли вперед відіграватися і на 6 хвилині їхній капітан Віталій ... Читати далі »

Переглядів: 652 | Додав: dydka85 | Дата: 25.08.2015 | Коментарі (0)

IMG_1138.JPG24 серпня,в День Незалежності України, на Тернопільському міському стадіоні відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Тернопільської області з футболу.

У фінальній грі зійшлися  ФК «Бережани» і «Нива» з Теребовлі. За палкої підтримки великої кількості вболівальників з самого початку матчу обидві команди показали, що кожна з них налаштована тільки на перемогу. Небезпечні моменти створювались то біля одних, то біля інших воріт. Та все ж таки перший тайм закінчився  нульовою нічиєю.

На початку другого тайму фортуна посміхнулася гравцям «Ниви» - на 51 хвилині капітану теребовлянців Юрію Беркиті вдалося відкрити рахунок, а за хвилину до закінчення основного часу Ігор Сороцький встановив остаточний результат. Варто відмітити, що номінальні гості, команда ФК «Бережани", закінчувала цей матч у дев’ятьох.

Отже, як і минулого року, Кубок знову їде до Теребовлі.

По закінченню матчу команда фіналіст - ФК "Бережани" була нагороджена грамотою ТОФФ, м'ячами та комплектом футбольної форми. Гравці, тренери та представники команди - грамотами та медалями.

Капітан команди ФК «Нива» Теребовля Юрій Беркита підняв над головою Кубок області. Крім того команда нагороджена перехідним Кубком, грамотою ТОФФ, м'ячами та комплектом футбольної форми. Гравці, тренери та представники команди – грамотами та медалями. ... Читати далі »

Переглядів: 626 | Додав: dydka85 | Дата: 25.08.2015 | Коментарі (0)