Вівторок, 16.04.2024, 19:32

Головна » 2015 » Червень » 16

В неділю, 14 червня, відбувся 8 тур обласної першості з футболу серед аматорських колективів. Наша команда матч цього туру, так само як і попередній, проводила на власному полі стадіону «Дністер» із командою ФК «Борщів» із однойменного міста.

У порівнянні із минулим матчем, який команда проводила також в себе вдома проти ФК «Зборів», у стартовому складі відбулась одна зміна: замість граючого головного тренера Олексіва Ярослава, який у попередньому матчі грав з перших хвилин, на поле вийшов Городинський Іван. Також варто відмітити, що у цьому матчі не брав участі основний центральний захисник, капітан команди, Буртник Роман, який на даний момент травмований. Тому, наша команда виступала у такому складі: Іван Мельник зайняв місце у воротах, пару центральних захисників склали Ковалишин Андрій і Леськів Володимир, крайніми захисниками грали Семенюк Роман і Левицький Роман, у центрі поля грали Городинський Іван та Рябий Михайло, по краях – Пилипʼюк Андрій (правий вінгер) та Гурін Євген (лівий вінгер), під нападником – Тарабалка Іван та на вістрі атаки Гнида Олександр. У команді суперників також не обійшлося без кадрових проблем: на заміні був лише один гравець.

Сам матч розпочався із запізненням на 25 хвилин по причині пізнього прибуття команди суперників. Господарі явно переважали команду суперників і тому «Дністер» здобув легку перемогу. Заліщицькі футболісти з перших хвилин кинулися на ворота суперників. Швидкого гола, як це вдалося у матчу із ФК «Зборів», не вдалося забити, але на 24 хвилині Гурін Євген, пробивши із-за меж карного майданчика, відкриває рахунок у цьому матчі. М& ... Читати далі »

Переглядів: 642 | Додав: dydka85 | Дата: 16.06.2015 | Коментарі (0)