Четвер, 28.03.2024, 23:59

Головна » 2015 » Червень » 09

В неділю, 7 червня, в області відбувся 7 тур чемпіонату області з футболу серед аматорських колективів. Свій матч наша команда проводила на міському стадіоні «Дністер» у м. Заліщики. Суперниками «Дністра» був ФК «Зборів» із однойменного міста.

Наша команда до цього матчу підійшла із кадровими втратами. У попередньому матчі зазнав травми наш капітан Буртник Роман. Також на одному із тренувань отримав травму плеча Рацин Ігор, тому ці гравці не змогли допомогти команді у цьому матчі. Із-за травми основного центрального захисника, Буртника Романа, його місце разом із Андрієм Ковалишиним у стартовому складі зайняв граючий головний тренер команди Олексів Ярослав. Всі інші гравці підійшли до цього матчу здоровими і були готові здобути перемогу для своєї команди. У гостей теж не обійшлося без кадрових втрат: на заміні у них був лише один гравець.

Тепер перейдемо до самого поєдинку. Наша команда була явним фаворитом цього матчу, адже гості наразі перебувають внизу турнірної таблиці, і тому «Дністер» легко обіграв гостей. Вже на 2 хвилину матчу Гурін Євген відкриває рахунок у цьому матчі. Господарі після забитого гола не зупинилися і біля воріт гостей раз-по-раз виникали моменти для взяття воріт. На 28 хвилині Тарабалка Іван подвоює рахунок матчу. Цей рахунок протримався до кінця першого тайму. До речі, у гостей практично моментів біля наших воріт не виникало, адже дуже добре команда зіграла у захисті, не даючи  супернику реальних моментів для взяття воріт.

У другому таймі картинка матчу не помінялася: господарі й далі атакували, гості – оборонялися, лише зрі ... Читати далі »

Переглядів: 620 | Додав: dydka85 | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)